Results 1 to 6 of 6

Thread: Rai africa

 1. #1
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Rai africa

  rai afrika eshte ok.per te gjithe ata qe pelqejne futbollin italiane,ma n'fund munen me e shiju,pa pas nevoje per sh*ring

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  19-12-2005
  Location
  Vendi i SHQIPONJAVE
  Posts
  151
  Uploads
  37

  Re: Rai africa

  po si eshte e mundur se une nuk arrij dot ta hap kete kanal RAI AFRIKA dhe pa sh*ring dhe me sh*ring?

 3. #3
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Rai africa

  shpjegohu me qarte, jo kaq vaket , se s'eshte nevoja te perserisesh fjalet e te tjereve, por pergjigje me konkrete, te lutem.

 4. #4
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Rai africa

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  shpjegohu me qarte, jo kaq vaket , se s'eshte nevoja te perserisesh fjalet e te tjereve, por pergjigje me konkrete, te lutem.

  njigjo or kapug,s'ma merr menja te kem perserit fjalt e tjerve.
  ndersa persa i perket shpjegimit. eshte ky.
  te gjithe ata qe kane nje card te vjeter abbonamenti sexview,mund ta shikojne pa problem,sepse raiafrica po trasmeton ne viacces,me providerin e sexview.

 5. #5
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Rai africa

  ja dhe frequenza 13 est. 12359, 27500, 3/4

 6. #6
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Rai africa

  Quote Originally Posted by mamurrsaku View Post
  njigjo or kapug,s'ma merr menja te kem perserit fjalt e tjerve.
  Ndersa persa i perket shpjegimit. Eshte ky.
  Te gjithe ata qe kane nje card te vjeter abbonamenti sexview,mund ta shikojne pa problem,sepse raiafrica po trasmeton ne viacces,me providerin e sexview.
  se kisha me te keq, po s'ishe shume i qarte prandaj

Similar Threads

 1. Rai Africa
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 22-12-2008, 15:17:42
 2. Rai sat africa
  By caponord in forum Humax
  Replies: 0
  Last Post: 14-12-2008, 23:18:51
 3. Rai Africa su che CAM???
  By pinocchio1970 in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 06-11-2008, 23:12:06
 4. Question Rai 3 Africa
  By rosi348 in forum BISS
  Replies: 3
  Last Post: 04-05-2008, 12:20:13
 5. Out Of Africa
  By olofofo in forum Introductions
  Replies: 10
  Last Post: 02-05-2008, 15:43:48

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •