Digi TV Film: Program TV: 12-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Body of lies
09:01 Nights in Rodanthe
11:01 Fast and furious 4
13:00 The bridges of Madison County
15:30 He is just not that into you
18:01 Coraline
20:01 The curious case of Benjamin Button
23:00 Star Wars: The clone wars

Digi Film 2

07:01 Coraline
09:01 Appaloosa
11:00 Rocknrolla
13:00 The curious case of Benjamin Button
16:00 Role models
18:00 Fast and furious 4
20:01 Yes man
22:00 Body of lies

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 18)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 20) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 21) (12)
22:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 11)
23:00 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 14) (AP)
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:05 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 22) (12)
02:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 11)(AP)
02:50 The Shield:Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 14) (AP)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
09:00 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
11:10 Cafeneaua vedetelor
Forest Whitaker
11:35 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
13:40 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
15:35 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
17:05 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
19:00 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
21:00 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
22:35 Epuizare
(fra., 2005, drama) (15)
00:05 Scenariul ucigas
(sua, 1994, horror) (18)
01:55 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (15)
03:50 Supersoldatul SS
(sua, 2006, horror) (18)
05:20 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
07:45 Harry Potter si Ordinul Phoenix
(engl.-sua, 2007, f. avent.fam.)
10:00 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
11:20 Cei patru fantastici:
Ascensiunea lui Silver Surfer
12:50 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
14:15 Tatal meu e un erou!
(fra.-sua, 1994, com. rom.)
15:45 Scotianul zburator
(ger.-engl., 2006, drama) (12)
17:25 Asasinarea lui Jesse
James de catre lasul Robert Ford
20:00 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama) (AP)
22:00 Sweeney Todd:
Barbierul diabolic din Fleet Street
23:55 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)
02:05 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
03:35 Katie Morgan: Porno 101
(sua, 2007, f. doc.) (18)
04:05 Sweeney Todd:
Barbierul diabolic din Fleet Street

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 8/10)
06:30 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
07:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Lupii
09:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - In cautarea lui Hitler
10:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Roiul perfect
(f. doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Copilul din cockpit
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 8/10)
13:30 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
14:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - In cautarea lui Hitler
15:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
17:00 Tigrii mlastinilor
(doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Fals inamic
19:00 Canguri de soi rau
(doc.)
20:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 9/10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
21:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
22:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
23:00 Interpol
(s. doc.) - Impuls fatal
01:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
02:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 9/10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
03:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
04:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
05:00 Canguri de soi rau
(doc.)

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 12)
08:30 Didi:Un Cupidon nesabuit
(braz., 2003, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 24)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 18)(AP)(reluare)
14:45 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
15:00 Teleshopping
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 5)(AP)(reluare)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 6)(AP)(reluare)
16:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 19) (AP)
16:45 Brusc, vara trecuta
(sua, 1959, drama, a-n) (AP)
19:00 Intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 25)
20:00 Serii fara limite: Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 13) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:Veronica
(sua, 1990, s. com., episodul 7) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare:Veronica
(sua, 1990, s. com., episodul 8) (AP)
22:00 Filmul de 10:Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15)
00:00 Petrecaretele (18)
Episodul 10
00:30 Petrecaretele (18)
Episodul 11
01:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 12) (15)
01:30 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 3) (15)
02:15 Baietii de aur
(fra., 2008, s, episodul 7) (15)
03:30 Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15) (reluare)
04:30 Petrecaretele (18)
Episodul 10
05:00 Petrecaretele (18)
Episodul 11
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS