Digi TV Film: Program TV: 13-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 He is just not that into you
10:00 Body of lies
12:31 The curious case of Benjamin Button
15:31 The express
18:00 Fast and furious 4
20:01 Role models
22:00 Pride and glory
00:31 The bridges of Madison County
03:00 Rocknrolla
05:01 Role models

Digi Film 2

07:31 Star Wars: The clone wars
09:30 Kit Kittredge: An american girl
11:31 Fast and furious 4
13:30 Inkheart
15:31 Appaloosa
17:30 He is just not that into you
20:01 Coraline
22:01 The curious case of Benjamin Button
01:01 Far and away
03:31 Fast and furious 4
05:30 He is just not that into you

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 19)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 21) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 22) (12)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 11) (AP)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 2) (15)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 23) (12)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 11) (AP)
02:50 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
08:45 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
10:35 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
12:20 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
14:15 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
15:50 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
17:40 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
19:10 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
21:00 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
23:10 Supraveghere
(hongk., 2007, polit.) (15)
00:40 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.) (18)
02:10 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
03:50 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)
05:35 Inviati
(can., 2007, horror) (18)

HBO

06:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
07:30 Asasinarea lui Jesse
James de catre lasul Robert Ford
10:05 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
11:35 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
13:15 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
14:40 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
16:05 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.)
17:35 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 1) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 1) (18)
23:00 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
01:00 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
02:25 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
03:55 Greu de ucis 2
(sua, 1990, actiune) (AP)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 9/10)
06:30 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
07:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
09:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
10:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
11:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Fals inamic
13:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
13:30 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
14:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Atacati de cimpanzeu
17:00 Vanatorul de specii
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera
19:00 Egipt
Comoara lui Tutankamon (doc.)
20:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 10/10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
23:00 Interpol
(s. doc., , episodul 2) - Teroare in aer
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
02:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 10/10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
05:00 Egipt
Comoara lui Tutankamon (doc.)

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 13)
08:00 Brusc, vara trecuta
(sua, 1959, drama, a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, episodul 25)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 19)(AP)(reluare)
15:00 Teleshopping
15:15 Megastar
( aus., 2003, episodul 42)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 7)(AP)(reluare)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 8)(AP)(reluare)
16:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20) (AP)
17:15 Ca-ntre surori
(sua, 2007, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite:Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 1) (AP)
20:00 O alta viata
(sua-can., 2001, thrill.) (12)
22:00 Filmul de 10:Revolta Generatiei X
(sua-ger., 2005, com.) (15)
00:15 Petrecaretele (18)
Episodul 12
00:45 Petrecaretele (18)
Episodul 13
01:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 13) (15)
01:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
02:30 Baietii de aur
(fra., 2008, s, episodul 8) (15)
03:15 Petrecaretele (18)
Episodul 12
03:45 Petrecaretele (18)
Episodul 13
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS