Digi TV Film: Program TV: 14-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Appaloosa
09:00 Coraline
11:01 The curious case of Benjamin Button
14:00 Fast and furious 4
16:00 Star Wars: The clone wars
18:01 Kit Kittredge: An american girl
20:00 He is just not that into you
22:32 Nights in Rodanthe
00:30 Fear and loathing in Las Vegas
02:30 Pride and glory
05:01 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

08:00 Pride and glory
10:32 Yes man
12:31 Body of lies
15:01 Role models
17:01 The curious case of Benjamin Button
20:01 Inkheart
22:01 Fast and furious 4
00:00 The border
02:01 Yes man
04:00 Coraline

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
08:00 Spitalul All Saints
(1998, s. thrill., episodul 40) (AP)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 7)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 7)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 5)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 6)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
19:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
20:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
21:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
22:05 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.) (12)
00:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 11) (12)
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 12) (12)
02:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
02:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
04:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
08:45 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
10:35 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
12:10 Un strop de ciocolata
(spa., 2008, drama) (12)
13:50 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
15:25 Bun venit la Farewell - Gutmann!
(spa., 2008, com.) (12)
17:10 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
19:15 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
21:00 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
22:25 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
00:35 Inauntru
(fra., 2007, horror) (18)
01:55 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (15)
03:40 13 m2
(fra., 2007, polit.) (15)
05:05 O cupa cu sangele meu
(sua, 2005, horror) (18)

HBO

06:00 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
07:45 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
09:10 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
10:35 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
12:10 De la capat
(it., 2008, com.) (12)
13:45 Re-animat
(sua, 2006, com.)
15:05 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
16:40 Mutandu-l pe McAllister
(sua, 2007, com.) (12)
18:10 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 7) (15)
20:30 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
22:05 Pe val
(sua, 2008, com.) (15)
23:30 Bodyguard:Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)
01:00 Fratii Solomon
(sua, 2007, com.) (15)
02:30 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
04:05 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., , episodul 10/10)
06:30 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
07:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Sarpe suprem
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Din nou la pitoni
10:00 Pradatori preistorici
Phorusrhacidae (doc.)
11:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
12:00 Culise
(s. doc.) - Aeroportul din Miami
13:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
16:00 Victorie in Pacific
(f. s. doc.) - Inainte de capitulare
17:00 Victorie in Pacific
(f. s. doc.) - Invadarea Japoniei
18:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.)
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Furtuni fatale
21:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
22:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
23:00 Pierdut printre straini
Capcana la Sao Paulo
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
01:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Furtuni fatale
02:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
03:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
04:00 Pierdut printre straini
Capcana la Sao Paulo
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Teo
(reluare)
09:30 Teleshopping
09:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 42) (reluare)
10:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20)(reluare)
10:45 Descopera Romania
11:15 Documentar: Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
11:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 1)(reluare)
12:30 Entertainment News
(episodul 4)
13:30 Rock si stil
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 45)
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 17) (AP)
16:45 Noiembrie, ultimul bal
(rom., 1989) (AP)
19:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 26) (AP)
20:00 Vulturul de fier
(sua, 1986, actiune) (12)
22:30 Emisiune:CineTePrinde
(prezentata de Cristian Tudor Popescu)
00:45 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 14) (12)
01:45 Emisiune:CineTePrinde
(prezentata de Cristian Tudor Popescu)
03:45 Vulturul de fier
(sua, 1986, actiune) (12) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS