Digi TV Film: Program TV: 15-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Fast and furious 4
09:01 Inkheart
11:01 Role models
13:01 Yes man
15:00 Coraline
17:00 The curious case of Benjamin Button
20:00 Fast and furious 4
22:00 Body of lies
00:31 Spacejam
02:01 Kit Kittredge: An american girl
04:00 The express

Digi Film 2

06:02 Star Wars: The clone wars
08:01 The curious case of Benjamin Button
11:01 He is just not that into you
13:30 Fast and furious 4
15:31 Rocknrolla
17:31 The express
20:01 Kit Kittredge: An american girl
22:00 Appaloosa
00:01 Something is gotta give
02:31 Fast and furious 4
04:30 Role models

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 1)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 8)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 8)(AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 7)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 8)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
18:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 1) (12)
19:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 2) (12)
20:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
22:00 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
01:40 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
02:40 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)

Cinemax

07:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
09:10 Elvis Mitchell
Interviuri - Bill Murray (12)
09:40 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
11:25 Orfeu in infern
(sua, 1960, drama, a-n) (12)
13:40 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
15:35 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
17:20 Credinta gresita
(belg.-fra., 2006, com.) (12)
18:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
21:00 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
22:30 Marele Lebowski
(sua-engl., 1998, com.) (15)
00:25 Exit
(sue., 2006, drama) (15)
01:00 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (15)
02:10 O viata in puscarie
(sua, 2006, com.) (15)
03:45
04:00
05:15

HBO

06:00 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
07:40 Scotianul zburator
(ger.-engl., 2006, drama) (12)
09:25 Pe platourile de filmare
09:55 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
11:35 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
13:15 Jucarii
(sua, 1992, com.) (12)
15:15 Nu da inapoi!
(sua, 2008, actiune) (12)
17:10 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 21
(sua, 2008, drama) (12)
22:00 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
23:40 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 1) (18)
00:40 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
02:05 Anaconda 3
(sua-rom., 2008, akcio-horror) (15)
03:35 Gorila
(it., 2006, com.) (15)

National Geographic

06:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Prima parte
07:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Furtuni fatale
08:00 Dusmani intimi
(doc.)
09:00 Animale prevestitoare
(doc.)
10:00 Megafish
(f. doc.)
11:00 Evolutie
Balena cu picioare (f. doc.)
12:00 In pantec
Animale de exceptie (f. doc.)
14:00 Musca-ma
(s. doc.) - Brazilia
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Vietnam
16:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
17:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
18:00 Dedesubturi: Secarea oceanului
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare de comunicare
21:00 Planete ciudate
(doc.)
22:00 Hubble
Ultima frontiera (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
00:00 Planete ciudate
(doc.)
01:00 Hubble
Ultima frontiera (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
03:00 Evolutie
Balena cu picioare (f. doc.)
04:00 Planete ciudate
(doc.)
05:00 Hubble:Ultima frontiera
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 26)(reluare)
08:30 Teleshopping
08:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 12)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:00 Megastar
( aus., 2003, episodul 43)
10:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:45 Filmele si vedetele anului 2008
12:00 Noiembrie, ultimul bal
(rom., 1989) (AP) (reluare)
14:00 Lumea PRO CINEMA
14:30 Serviti, va rog!
(2009, divertisment)
16:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 18) (AP)
17:00 Cand somnul ucide
(sua-can., 2007, polit.) (AP)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 1) (AP)
20:00 Zile fierbinti
(rom., 1976, actiune) (AP)
22:00 Lackawanna Blues
(sua, 2005, drama) (15)
00:00 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 17)(AP)
01:00 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., ep 15)(12)
02:00 Viata de pana acum
(can., 1999, actiune) (15)
03:30 Lackawanna Blues
(sua, 2005, drama)(15)(reluare)

ELVIS