Digi TV Film: Program TV: 19-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Role models
09:00 The curious case of Benjamin Button
12:00 Grand torino
14:00 Coraline
16:00 Fast and furious 4
18:01 Yes man
20:00 Body of lies
22:30 He is just not that into you

Digi Film 2

06:00 Kit Kittredge: An american girl
08:01 Coraline
10:00 Fast and furious 4
12:01 Yes man
14:00 Star Wars: The clone wars
16:00 Nights in Rodanthe
18:02 Role models
20:00 Grand torino
22:00 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 22) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 1)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 1)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 23) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 6) (15)
01:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
02:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
02:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 13)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Tom si Jerry
Povestea spargatorului de nuci
07:50 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
09:20 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
12:10 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
13:55 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
15:25 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
17:20 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
18:50 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
21:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
23:15 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
01:25 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. razb.) (15)
03:15 Autobuzul
(sua, 2008, thrill.) (18)
05:00 Incrucisarea
(sua-RFG, 1980, thrill.) (18)

HBO

06:00 Vin si sarutari
(it., 2007, com.)
07:20 Minori fara insotitori
(sua, 2006, com.)
08:50 Re-animat
(sua, 2006, com.)
10:10 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
11:40 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
13:15 Mutandu-l pe McAllister
(sua, 2007, com.) (12)
14:45 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor (sua, 2007, avent.)(12)
16:45 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
18:25 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
20:00 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
21:35 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)
23:00 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
00:35 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (15)
02:45 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
04:20 Intalnire nepotrivita
(sua, 1993, com.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
07:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Rinoceri infuriati
09:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
10:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
11:00 Babuinii aurii
(doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Avionul-fantoma
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Real?
(s. doc.) - Fantomele
14:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
15:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
17:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)Scapati ca prin minune
19:00 Rechini de Alaska
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
20:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
21:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
22:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
23:00 Interpol
(s. doc.) - Rasarit de soare
00:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
01:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
03:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
04:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
05:00 Rechini de Alaska

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 16)Sezonul II
08:30 Drumul spre Bali
(sua, 1952, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Dadaca
(s. com., episodul 23) (AP) (reluare)Sezonul V
14:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:00 Teleshopping
(recl.)
16:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 1)Sezonul VI
16:45 Marile manevre
(fra.-it., 1955, drama) (AP)
19:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 5) (AP)
20:00 Serii fara limite: Expertul
(f.s. de act., episodul 14)Sezonul II
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 11)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 12)
22:00 Filmul de 10: Vampirii: intoarcerea
(sua, 2005, actiune) (15)
23:45 Clubul lenjeriei
(sua, 2000, f. doc.) (15)
00:45 South Park
(sua,1997,s.anim.,episodul 3) Sezonul VI
01:15 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 7)
02:15 Ma iubeste, nu ma iubeste...
(fra., 2002, f. rom.) (12)
03:45 Clubul lenjeriei
(sua, 2000, f. doc.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS