Digi TV Film: Program TV: 20-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:31 Nights in Rodanthe
09:31 Star Wars: The clone wars
11:30 Appaloosa
13:31 He is just not that into you
16:01 Grand torino
18:00 Fast and furious 4
20:00 The curious case of Benjamin Button
23:01 Kit Kittredge: An american girl
01:01 Fear and loathing in Las Vegas
03:01 Yes man
05:00 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

07:01 Grand torino
09:01 The curious case of Benjamin Button
12:00 Fast and furious 4
14:00 Role models
16:01 Yes man
18:01 Coraline
20:01 Body of lies
22:30 Pride and glory
01:01 City of angels
03:00 Coraline
05:00 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 23) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 2)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 2)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:55 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 12)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 7) (15)
01:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 4)
02:05 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 12)
02:50 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
08:45 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
11:10 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
13:05 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
15:15 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
17:25 Umbra nimanui
(spa., 2006, thrill.) (12)
19:15 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
21:00 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
22:45 Cinci minute ?n rai
(engl., 2009, drama) (15)
00:20 Ariel nu vrea sa moara
(sua, 2008, horror) (18)
01:55 10
(sua, 1979, com.) (15)
03:55 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)
05:35 Timp real
(can., 2008, com.) (15)

HBO

06:00 Mutandu-l pe McAllister
(sua, 2007, com.) (12)
07:35 Pe platourile de filmare
08:05 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor (sua, 2007, avent.)(12)
10:10 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama)
11:50 Podul catre Terabithia
(sua, 2007, f. avent.fam.)
13:25 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
13:50 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
15:45 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
17:40 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 2) (18)
23:00 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
00:30 Credo
(engl., 2008, horror) (15)
01:55 Motelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
03:20 Spionul de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
05:25 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
06:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
07:00 Canguri de soi rau
(doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Invazia rechinilor
09:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
10:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
11:00 Leoparzii ucigasi
(doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)Scapati ca prin minune
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
13:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
14:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
17:00 Razboiul insectelor
(doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) Incurcatura suspecta
19:00 Culise
(s. doc.) - Kung Fu
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
20:30 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
23:00 Interpol
(s. doc.) - Impuls fatal
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
02:30 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
05:00 Culise
(s. doc.) - Kung Fu

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 17)Sezonul II
08:00 Marile manevre
(fra.-it., 1955, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Paza de coasta
(it.,2005,s. politist, episodul 5)( (reluare)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Dadaca
(s. com., episodul 1)(reluare)Sezonul VI
14:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Seinfeld
(s. com., episodul 11) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(s. com., episodul 12) (AP) (reluare)
16:30 Dadaca
(s. com., episodul 2) (AP)Sezonul VI
17:00 Esti libera?
(fra., 2005) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 6) (AP)
20:00 Sa-l salvam pe Harry
(sua, 1986, actiune) (12)
22:00 Filmul de 10: Casino
(sua, 1995, drama) (15)
00:45 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18)
01:45 South Park
(sua,1997,s. anim., ep.4) (15)Sezonul VI
02:15 Minti criminales.
(politist, episodul 22)Sezonul II
03:15 Femei in viteza
(sua, 1996, f. doc.) (18) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS