Digi TV Film: Program TV: 23-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 Coraline
10:00 Grand torino
12:02 Role models
14:00 Inkheart
16:00 Rocknrolla
18:01 Fast and furious 4
20:01 Nights in Rodanthe
22:01 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

07:01 Appaloosa
09:00 Fast and furious 4
11:01 The curious case of Benjamin Button
14:01 Nights in Rodanthe
16:01 Kit Kittredge: An american girl
18:00 Grand torino
20:00 Pride and glory
22:31 Body of lies

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 1) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 3)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act.,episodul 3)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 2) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 4)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
23:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
00:05 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 8) (15)
01:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 5)
02:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
03:05 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
04:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
04:25 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
07:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
08:30 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
10:15 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
12:10 O femeie invizibila
(spa., 2007, drama) (12)
13:50 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
15:35 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
17:20 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
19:30 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
21:00 O scurta calatorie in Paradis
(isl.-sua, 2005, drama) (AP)
22:30 13 m2
(fra., 2007, polit.) (15)
23:55 Rosewood
(sua, 1997, drama) (18)
02:20 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
04:20 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (12)
04:40 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)

HBO

06:00 Dragostea se intoarce
(it., 2004, com.) (12)
07:55 In ritm de step
(sua, 2007, dr. muz.) (12)
09:45 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12)
11:15 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.) (12)
12:45 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
14:30 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
16:30 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
18:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
21:30 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 8) (15)
22:00 Sarutul mortii
(sua, 1995, thrill. act.) (15)
23:35 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)
01:30 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
02:45 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
04:05 Panta alunecoasa
(sua, 2006, com.) (18)
05:25 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 8) (15)

National Geographic

06:00 Curse de America
�ntoarcerea americanilor
07:00 Egipt: Comoara lui Tutankamon
doc
08:00 V�natorul v�nat
(f. s. doc.) - Delfinii
09:00 Infern pe mare
(f. doc.)
10:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
11:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
12:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - �ncarcatura suspecta
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
13:30 Real Bigfoot
(s. doc.)
14:00 Infern pe mare
(f. doc.)
15:00 Epava dinastiei Tang
(f. doc.)
16:00 V�natorul v�nat
(f. s. doc.)
17:00 Prinsi �n fapt II
(f. doc.)
18:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) Eroare de comunicare
19:00 Curse de America: Cursa lui Montoya
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
20:30 Real? OZN-urile
(s. doc.)
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
22:00 Elicoptere la razboi
Duel �n desert (doc.)
23:00 Interpol Fara cale de �ntoarcere
(s. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
01:00 Elicoptere la razboi
(f. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
02:30 Real? OZN-urile
(s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(f. doc.)
04:00 Elicoptere la razboi
Duel �n desert (doc.)
05:00 Curse de America

ProCinema

07:45 Barbatii in negru
(ep 13) (reluare)Sezonul II
08:15 Printul Pacificului
(AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Academia de politie
(episodul 20) (AP) (reluare)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Monk
ep 3(reluare)Sezonul V
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Un medic in familie
episodul 22-Sezonul IV
16:30 Dadaca
episodul 3-Sezonul VI
17:00 Crimele din Midsomer- Manuscrisul
(engl., 1997, s. politist) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 7) (AP)
20:00 Serii fara limite: Supernatural
Aventuri in lumea intunericului Sezonul II
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(episodul 15) (AP)Sezonul II
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(episodul 16) (AP)Sezonul II
22:00 Filmul de 10: Furie ucigasa
(sua, 1982, actiune) (12)
00:00 Fetele de la Hooters
(sua, 1994, f. doc.) (18)
01:15 South Park
episodul 5 Sezonul VI
01:45 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 8) (15)
02:45 Furie ucigasa
(sua, 1982, actiune) (12) (reluare)
04:15 Fetele de la Hooters
(sua, 1994, f. doc.) (18) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS