Page 1 of 16 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 159

Thread: sylipsi therapia mythos i pragamatikotita?

Junior Member
    Uploads
    0

Exclamation sylipsi therapia mythos i pragamatikotita?

symfona me egkyres piges simera to mesimeri giro stis 13:30 to soma dioksis ilektronikou egklimatos ekane ntou sto spiti tou therapia kai katasxese enan skliro disko kai enan dreambox

symfona se asfales plirofories o proanaferomenos synelif8ei kai kratite stin asfaleia.

Re: sylipsi therapia mythos i pragamatikotita?

Quote Originally Posted by psyxo View Post
    symfona me egkyres piges simera to mesimeri giro stis 13:30 to soma dioksis ilektronikou egklimatos ekane ntou sto spiti tou therapia kai katasxese enan skliro disko kai enan dremabox

symfona se asfales plirofories o proanaferomenos synelif8ei kai kratite stin asfaleia.
    apiteyto na ekanan ntoy ston therapia k na katasxesane mono ena skliro disko
    k ena dream ths kartes ti ths kanane ths kratisane gia parti toys

Banned
    Uploads
    0

Angry ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ;;;

symfona me egkyres piges ( ποιες ειναι αυτες ; )simera to mesimeri giro stis 13:30 to soma dioksis ilektronikou egklimatos ekane ntou sto spiti tou therapia kai katasxese enan skliro disko kai enan dreambox

symfona se asfales plirofories ( απο ποιον και που αναφερονται ; )o proanaferomenos synelif8ei kai kratite stin asfaleia.
    ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????

Δυστηχως παιδια ειναι αληθεια
    το νου σας !!! κρυφτε τα παντα files programer
    gates tites και καντε τον κινεζο

Banned
    Uploads
    4

epidi kanoume sizitisi prepei na arxisoume na pidame apo ta parathira ?

ti eidous diktatoria einai auth ?

einai ola gia ekpedeutikous mi kerdoskopikous skopous ... den poulame oute agorazoume kati eite nomimo eite paranomo .

giatre kala na eisai opou ki an eisai , kai an theleis bohtheia bale mia foni .

perimeno na do analogi kinisi symparastasis apo ola ta meli , esto kai an einai pseftiki i eidisi .

Senior Member
    Uploads
    1

Βασικά δεν νομίζω να ισχύει, αλλά και να ισχύει, θα του κάνουν τα τρία δύο. Απ' τη στιγμή που δεν εμπορευόταν με κάτι και να πιαστεί στη συναλλαγή των χρημάτων, δεν έχει ανάγκη να φοβάται κάτι. Αλλά για τα μάτια του κόσμου πρέπει να τον φοβήσουν μπας και ψαρώσει και αρχίζει και δίνει προμηθευτές. Το θέμα είναι πιο λαμόγιο την έκανε την δουλειά, γιατί όλο αυτό εμένα μου κάνει καρφωτή.

VIP Member satgeo's Avatar
    Uploads
    4

Quote Originally Posted by dj_takis View Post
    Βασικά δεν νομίζω να ισχύει, αλλά και να ισχύει, θα του κάνουν τα τρία δύο. Απ' τη στιγμή που δεν εμπορευόταν με κάτι και να πιαστεί στη συναλλαγή των χρημάτων, δεν έχει ανάγκη να φοβάται κάτι. Αλλά για τα μάτια του κόσμου πρέπει να τον φοβήσουν μπας και ψαρώσει και αρχίζει και δίνει προμηθευτές. Το θέμα είναι πιο λαμόγιο την έκανε την δουλειά, γιατί όλο αυτό εμένα μου κάνει καρφωτή.
    ena lamogio den ton pigene edo mesa ke ton kseroume oloi pios eine
    ta sxolia dika sas

VIP Member satgeo's Avatar
    Uploads
    4

symfona me egkyres piges simera to mesimeri giro stis 13:30 to soma dioksis ilektronikou egklimatos ekane ntou sto spiti tou therapia kai katasxese enan skliro disko kai enan dreambox

ke si pos to emathes file mou,eise gnostos tou therapia??
    ego to ematha apo prosopo pou kseri proosopika ton therapia

ego den to pisteyo oti einai alithia. katarxas to gnorize,, oti pezei me ti fotia k den nomizo oti o therapia den eixe parei ta metra toy, gia thn ora poy tha sinebene ayto to pragma.

Senior Member
    Uploads
    1

Quote Originally Posted by satgeo View Post
    ena lamogio den ton pigene edo mesa ke ton kseroume oloi pios eine
    ta sxolia dika sas
    Για να μη βλέπω να το διαψεύδεις, δυστυχώς πρέπει να είναι αλήθεια. Εγώ βασικά δεν τον ξέρω ποιος είναι, ίσως γιατί είμαι και νέος σχετικά στο forum, ίσως και γιατί δεν πολυδιαβάζω τους τσακωμούς που γίνονται public. Πληροφοριακά και μόνο, αν θες τον ονομάζεις. Έναν που ξέρω ότι δεν τα πάει γενικά καλά με τους Μοd, και τα ban πάνε κι έρχονται, νόμιζα ότι πιο πολύ κόντρα με σένα είχε. Αλλά και πάλι ήξερε το σπίτι του; Κι αν το ήξερε ακόμα, το να δώσεις έτσι στεγνά συνάθρωπό σου (ότι κι αν έχεις μαζί του), είναι απαράδεκτο, και να του κολλήσεις ρετσινιά για όλη του τη ζωή.

Page 1 of 16 123611 ... LastLast