Results 1 to 4 of 4

Thread: Illusion

 1. #1

  Illusion

  JU lutem me ndihmoni kam nj illusion M3 conax, por nuk me lexon karten e dga e tring te dhenat e aparatit jane keto; HARDWARE-C3S.....PROGRAM VERSION -M3V6.71....LOADER VERSION:2.31...ne menu ka vetem keto opsione-installation,receiver settings, aplications, comunication, receiver info kur futesh tek opsioni aplications lexon vectra. po patet mundesi me ndihmoni cfare loader dhe sw duhet te perdore per kete aparat.fLM

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: Illusion

  Quote Originally Posted by bajern View Post
  JU lutem me ndihmoni kam nj illusion M3 conax, por nuk me lexon karten e dga e tring te dhenat e aparatit jane keto; HARDWARE-C3S.....PROGRAM VERSION -M3V6.71....LOADER VERSION:2.31...ne menu ka vetem keto opsione-installation,receiver settings, aplications, comunication, receiver info kur futesh tek opsioni aplications lexon vectra. po patet mundesi me ndihmoni cfare loader dhe sw duhet te perdore per kete aparat.fLM
  shko lexo ne kete teme ketu

 3. #3

  Re: Illusion

  Bobi blu rrofsh

 4. #4

  Re: Illusion

  ME NDIHMONI si mund te hap rain me illusion-kyng, digi tv e kam hapur kurse per rain e kam problem. FLM

Similar Threads

 1. Update Illusion
  By vladka in forum Czech / Čeština
  Replies: 6
  Last Post: 03-01-2011, 16:08:50
 2. illusion
  By snot in forum Portuguese / Português
  Replies: 23
  Last Post: 17-09-2010, 23:33:05
 3. Illusion M3
  By (-MASTER-) in forum Portuguese / Português
  Replies: 6
  Last Post: 28-02-2010, 14:02:30
 4. Illusion New
  By cycu_14 in forum Illusion
  Replies: 6
  Last Post: 02-10-2009, 19:02:24
 5. Illusion m2 qam Autoroll
  By Ch[a]Cal in forum Spanish / Español
  Replies: 1
  Last Post: 29-04-2008, 14:02:17

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •