Digi TV Film: Program TV: 27-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Pride and glory
09:30 Coraline
11:31 The express
14:01 Inkheart
16:02 Kit Kittredge: An american girl
18:01 Grand torino
20:00 Yes man
22:01 Star Wars: The clone wars
00:00 Spacejam
01:30 Role models
03:30 Grand torino
05:30 Yes man

Digi Film 2

06:31 He is just not that into you
09:00 Grand torino
11:00 Yes man
13:01 Role models
15:01 Fast and furious 4
17:00 The curious case of Benjamin Button
20:00 Appaloosa
22:01 Nights in Rodanthe
00:00 The border
02:00 Fast and furious 4
04:01 The express

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 7)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., ep 7)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
16:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
22:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act, episodul 13)
23:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
00:00 Dosarele fantom
(sua, 2002, s, episodul 2) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
02:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 13)
02:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
03:35 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
08:45 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
10:30 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
12:15 Presimtirea
(fra., 2006, drama) (12)
14:05 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
15:45 Despartiti, dar ?reuna
(sua, 2006, com. rom.) (12)
17:30 Nevasta aviatorului
(fra., 1981, drama) (12)
19:15 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
21:00 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (AP)
22:35 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
00:10 Ecouri
spa., 2006, drama) (18)
01:45 O viata ?puscarie
(sua, 2006, com.) (15)
03:15 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (15)
05:15 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (15)

HBO

06:00 Cei patru fantastici:
Ascensiunea lui Silver Surfer
07:30 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
08:50 Liceul muzical:Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
10:40 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
12:20 La vie en rose
(fra.-engl.-ceh., 2007, drama)(12)
14:40 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
16:25 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
17:55 Flicka
(sua-engl., 2006, avent.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
21:45 Fata galbena care rade (12)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 3) (18)
23:00 Sweeney Todd:
Barbierul diabolic din Fleet Street
00:55 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
02:35 Informatorii
(sua-ger., 2009, polit.) (15)
04:10 Sarutul mortii
(sua, 1995, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
07:00 Rechini de Alaska
08:00 V?torul v?t (f. s. doc.)
Misterul turistului disparut
10:00 Musca-ma!
(s. doc.)
11:00 Alcatraz ?lumea ursilor polari
(doc. nat.)
12:00 Dezastre ?aer: Egypt Air 990
(f. s. doc.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
13:30 Real?- Exorcism
(s. doc.)
14:00 Pradatori preistorici: Hyaenodon
15:00 Musca-ma!
(s. doc.)
16:00 V?torul v?t (f. s. doc.)
Misterul turistului disparut
17:00 Invazia sobolanilor
doc
18:00 Dezastre ?aer: Probe explozive
(f. s. doc.)
19:00 Stonehenge
(f. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
20:30 Real?: Puteri supraomenesti
(s. doc.)
21:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Universul lui Hawking
22:00 Tabu: Sa curga s?e!
(f. s. doc.)
23:00 Interpol: Anturaj periculos
(s. doc.)
00:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Universul lui Hawking
01:00 Tabu: Sa curga s?e!
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
02:30 Real?Puteri supraomenesti
(f. doc.)
03:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Universul lui Hawking
04:00 Tabu: Sa curga s?e!
(f. s. doc.)
05:00 Stonehenge
(f. doc.)

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 21)Sezonul II
08:15 si Dumnezeu... a creat femeia
(fra.-it., 1956, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Paza de coasta
(episodul 10) (AP) (reluare)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Dadaca
(episodul 6) (AP) (reluare)Sezonul VI
14:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Seinfeld
(episodul 15) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(episodul 16) (AP) (reluare)
16:30 Dadaca
episodul 7-Sezonul VI
17:00 Prietenii nostri, politistii
(fra., 2004, polit.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 11) (AP)
20:00 Pasiune obsesiva
(sua, 1993, actiune) (12)
22:00 Filmul de 10: Oameni obisnuiti
(sua, 2004, drama) (15)
00:00 Femeile de la Enron
(sua, 2002, f. doc.) (18)
01:00 South Park
(episodul 9)Sezonul VI
01:30 Minti criminale- Ultimul episod
episodul 23-Sezonul II
02:30 Cascadorul- Marele Circ
(fra., 1994, s) (12)
04:00 Femeile de la Enron
(sua, 2002, f. doc.) (18) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS