Digi TV Film: Program TV: 28-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Body of lies
10:01 Rocknrolla
12:00 Fast and furious 4
14:01 Appaloosa
16:00 Coraline
18:01 Nights in Rodanthe
20:01 He is just not that into you
22:30 The curious case of Benjamin Button
01:30 Far and away
04:01 Kit Kittredge: An american girl

Digi Film 2

06:31 Coraline
08:30 Star Wars: The clone wars
10:31 He is just not that into you
13:01 The curious case of Benjamin Button
16:01 Grand torino
18:01 Role models
20:01 Kit Kittredge: An american girl
22:00 Fast and furious 4
00:00 The bridges of Madison County
02:31 He is just not that into you
05:01 Role models

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 4)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep 11)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act, episodul 12)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 12)
17:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
18:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
21:10 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
22:10 Promisiuni
(sua, 1991, com. rom., episodul 1)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 2) (12)
01:05 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 3) (12)
02:05 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
03:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
04:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
09:10 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
10:55 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
12:35 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
14:05 Novicele
(sua, 2006, drama) (12)
15:35 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
17:05 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
18:50 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
21:00 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
22:25 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
00:25 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
02:40 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)
04:25 Rosewood
(sua, 1997, drama) (18)

HBO

06:00 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
07:35 Pe platourile de filmare
08:00 Jucarii
(sua, 1992, com.) (12)
10:00 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 1) (15)
11:10 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 2) (15)
12:00 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 3) (15)
12:50 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 4) (15)
14:00 Vin si sarutari
(it., 2007, com.)
15:20 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
16:55 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
18:20 Henry Poole
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 9)(15)
20:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
21:00 Harold si Kumar
Harold si Kumar evadeaza din Guantanamo Bay
22:40 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (15)
00:50 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
02:25 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
04:05 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
06:30 Real? Puteri supraomenesti
(s. doc.)
07:00 Megauzine: Corvette
(s. doc.)
08:00 ?t?iri periculoase
(f. s. doc.)
09:00 ?t?iri periculoase f.s.doc
Hipopotam sub acoperire
10:00 Pradatori preistorici: Hyaenodon
11:00 Musca-ma!
(s. doc.)
12:00 Maimuta ca omul
14:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
16:00 Temnita grea
17:00 Guantanamo
(f. doc.)
18:00 Marine One: Elicopterul lui Obama
19:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
20:00 Dezastre ?aer: ?ghetat ?zbor
(f. s. doc.)
21:00 Bastinasii: Cowboy
(s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Tabu: Sa curga s?e!
(f. s. doc.)
01:00 Dezastre ?aer: ?ghetat ?zbor
(f. s. doc.)
02:00 Bastinasii: Cowboy
(s. doc.)
03:00 Calatorii periculoase (s. doc.)
? inima junglei
04:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
Capcana la Sao Paulo
05:00 Tabu: Sa curga s?e!
(f. s. doc.)

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
09:30 Teleshopping (recl.)
09:45 Megastar- Elijah Wood
(episodul 46) (reluare) Sezonul II
10:15 Dadaca
(ep.7) (AP) (reluare)Sezonul VI
10:45 Descopera Romania
11:30 Paza de coasta
( s. politist, episodul 11) (AP) (reluare)
12:30 Entertainment News (episodul 6)
Sezonul IV
13:30 Prietenii nostri, politistii
(fra., 2004, polit.) (AP) (reluare)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
episodul 48-Sezonul II
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 21) (AP)
16:45 Sistemul nervos
(rom., 2005, drama) (AP)
19:00 Monk
episodul 4-Sezonul V
20:00 Vulturul de fier III
(sua-engl., 1992, actiune) (12)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic: Dolce far niente
00:30 Cobra 11 in alerta
episodul 18 Sezonul II
01:30 Emisiune: CineTePrinde
(15) (reluare)
03:30 Cu sau fara barbati
(sua, 1995, melodr.) (15)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS