Digi TV Film: Program TV: 29-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 The curious case of Benjamin Button
09:00 Inkheart
11:01 Star Wars: The clone wars
13:00 He is just not that into you
15:31 Fast and furious 4
17:31 Pride and glory
20:01 Role models
22:00 Grand torino
00:00 Something is gotta give
02:31 Coraline
04:30 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

07:00 Fast and furious 4
09:01 Appaloosa
11:00 Grand torino
13:00 Nights in Rodanthe
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 Coraline
20:00 Body of lies
22:30 Yes man
00:31 Fear and loathing in Las Vegas
02:30 The curious case of Benjamin Button
05:30 Pride and glory

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 5)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, ep 12)
12:00 In slujba diavolului
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 12)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 13)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
17:45 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
18:30 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 4) (12)
19:30 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
20:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
21:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
22:30 Tripul X
(sua-ceh., 2002, actiune) (12)
01:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
02:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
03:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)

Cinemax

07:00 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
08:25 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
11:20 Cercul literar Jane Austen
(sua, 2007, drama) (12)
13:05 Tom si Jerry:
Povestea spargatorului de nuci
13:55 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
16:10 O femeie invizibila
(spa., 2007, drama) (12)
17:50 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
19:30 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
21:00 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
22:40 Aventura de-o noapte
(sua, 1997, drama) (15)
00:20 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)
02:15 Camera mortii
(fra., 2007, thrill.) (18)
04:10
05:35

HBO

06:00 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
07:55 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
08:20 Cei trei muschetari
(a.-engl.-sua, 1993, avent.) (AP)
10:05 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 5) (15)
11:10 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 6) (15)
12:10 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 7) (15)
13:30 John Adams
(sua, 2008, s, episodul 8) (15)
14:35 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
16:10 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
17:45 Furios si iute:Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
21:45 Pathfinder-Intre doua lumi
(sua-can., 2007, actiune) (15)
23:25 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 3) (18)
00:25 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
02:00 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Marine One: Elicopterul lui Obama
Prima parte
07:00 Dezastre ?aer (f. s. doc.)
?ghetat ?zbor
08:00 Banditii din Selous
doc
09:00 Vidrele uriase
(doc.)
10:00 Rechinul-tigru
(doc.)
11:00 Ultimul lynx din Spania
doc
12:00 Balena albastra
(f. doc.)
14:00 Musca-ma! (s. doc.)
? inima Australiei
15:00 Musca-ma! Queensland
f.doc
16:00 Elicoptere la razboi
(f. doc.)
17:00 Elicoptere la razboi: Esecul SAS
(f. doc.)
18:00 Elicoptere la razboi
V?t de talibani (doc.)
19:00 Elicoptere la razboi
Duel ?desert (doc.)
20:00 Dezastre ?aer
(f. s. doc.) - Avionul disparut
21:00 Culise: Atacurile din Mumbai
(s. doc.)
22:00 Culise: Ostatici FARC
(s. doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Cum sa strici o planeta
00:00 Culise: Atacurile din Mumbai
(s. doc.)
01:00 Culise Ostatici FARC
(s. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Cum sa strici o planeta
03:00 Elicoptere la razboi
(f. doc.)

ProCinema

07:00 Monk
episodul 4-Sezonul V (reluare)
08:00 Teleshopping (recl.)
08:15 Barbatii in negru
( s. anim., episodul 1)Sezonul III
08:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:30 Megastar- Natalie Portman
episodul 47-Sezonul II
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Academia de politie
(episodul 21) (AP) (reluare)
11:15 Sistemul nervos
(rom., 2005, drama) (AP) (reluare)
13:15 Lumea PRO CINEMA
13:45 Serviti, va rog!
(2009, divertisment)
15:15 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 22) (AP)
16:15 Micul Buddha
(sua-engl.-it., 1993, drama) (AP)
19:00 Monk
episodul 5-Sezonul V
20:00 Duelul
(rom., 1981, thrill., a-n) (AP)
22:15 Paranoia
(sua-rom.-isl., 2004, suspans) (15)
00:00 V.I.P.
episodul 19-Sezonul IV
01:00 Cobra 11 in alerta
episodul 19-Sezonul II
03:30 Ma iubeste, nu ma iubeste...
(fra., 2002, f. rom.) (12)

ELVIS