Results 1 to 5 of 5

Thread: Digitalb

 1. #1

  Question Digitalb

  Mirmengjes te gjitheve dhe pune te mbara.Mos kemi ndonje te re sa i perket DIGITALBIT dhe sharingut.Kemi shpresa te hapet apo jo?Shume kemi pare e lexuar ne forume te ndryshme por deri tani nuk kemi nje pergjigje te sakte.Ne se di dikush ndonje te re le te shkruaj.Faleminderit.

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Digitalb

  Quote Originally Posted by kris78 View Post
  Mirmengjes te gjitheve dhe pune te mbara.Mos kemi ndonje te re sa i perket DIGITALBIT dhe sharingut.Kemi shpresa te hapet apo jo?Shume kemi pare e lexuar ne forume te ndryshme por deri tani nuk kemi nje pergjigje te sakte.Ne se di dikush ndonje te re le te shkruaj.Faleminderit.
  po flet per kanalet hd te digitalbit?

  se digitalbi me sharingun ska asnje problem, vetem ato kanale hd qe duan dekoderin kaon hd.

 3. #3

  Arrow Re: Digitalb

  Ρο fiku per kanalet HD te tjerat jane xham fare dhe pa probleme.Peringu eshte gje e veshtire.Me kane thene qe nuk jane mare fare me kete problem se ska dhe aq shume interes (shiko p.sh. Sky italia) e te tjera.Faleminderit.

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Digitalb

  Quote Originally Posted by kris78 View Post
  Ρο fiku per kanalet HD te tjerat jane xham fare dhe pa probleme.Peringu eshte gje e veshtire.Me kane thene qe nuk jane mare fare me kete problem se ska dhe aq shume interes (shiko p.sh. Sky italia) e te tjera.Faleminderit.
  per hd ska asgje te re.

 5. #5
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Re: Digitalb

  Digitalb nuk vjen nga nj pirateri kundrejt bazs s encryption por ekstrakt i STI chipset.
  Pra ka te reja,po fatkeqsisht nuk behen publike.

Similar Threads

 1. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 2. Digitalb
  By ljupcosurda in forum Gbox Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 20-09-2009, 16:17:15
 3. DigitAlb?
  By verona in forum English (UK)
  Replies: 1
  Last Post: 14-02-2009, 15:15:25
 4. digitalb down
  By tinial in forum Echolink
  Replies: 0
  Last Post: 17-12-2008, 17:44:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •