Digi TV Film: Program TV: 30-11-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Grand torino
08:30 Fast and furious 4
10:30 Role models
12:32 Body of lies
15:00 Yes man
17:01 The curious case of Benjamin Button
20:01 Rocknrolla
22:01 The express

Digi Film 2

08:00 Yes man
10:01 Kit Kittredge: An american girl
12:01 Coraline
14:00 Grand torino
16:00 Appaloosa
18:00 Fast and furious 4
20:00 Star Wars: The clone wars
22:03 Inkheart

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 8)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 8)(AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3) (12)
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 3) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
02:55 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3) (12)
03:50 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
08:45 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
10:40 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
12:45 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
14:20 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
16:00 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
17:30 Bun venit la Farewell-Gutmann!
(spa., 2008, com.) (12)
19:15 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
21:00 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
23:50 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
01:30 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
02:55 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
03:25 Interviu cu o actrita
(hol., 2003, drama) (AP)
04:55 Inviati
(can., 2007, horror) (18)

HBO

06:00 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
07:35 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
09:10 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
10:55 Comoara Nationala 2:
Cartea secretelor (sua, 2007, avent.) (12)
12:55 Fata galbena care rade (12)
Comedie, Romania, 2007
13:15 Powder
(sua, 1995, drama) (12)
15:05 Mutandu-l pe McAllister
(sua, 2007, com.) (12)
16:35 Tabara cu bucluc
(sua, 2007, com. de fam.) (12)
18:05 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Fratii Solomon
(sua, 2007, com.) (15)
21:35 Bine Dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 9) (15)
22:05 Panica la Hollywood
(sua, 2008, drama) (15)
23:50 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
01:20 Anaconda 3
(sua-rom., 2008, akcio-horror) (15)
02:50 Bordelul: Music-hall
(sua, 2008, f. doc.) (18)
03:35 Nobel si fiul
(sua, 2007, com.) (15)
05:25 Bine Dotat
(sua, 2009, s. com., episodul 9) (15)

National Geographic

06:00 Elicoptere la razboi
(doc.)Vanat de talibani
07:00 Culise
(s. doc.) - Kung Fu
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Misterul turistului disparut
09:00 Operatiunea Soc si uimire
(f. doc.)
10:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
11:00 Canguri de soi rau
(doc.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Probe explozive
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
13:30 Real?
(s. doc.) - Puteri supraomenesti
14:00 Operatiunea Soc si uimire
(f. doc.)
15:00 Culise
(s. doc.) - Ostatici FARC
16:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Babuinii
17:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
18:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Lockerbie
19:00 Curse de America
Seniorul debutant
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
20:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
22:00 FBI
(doc.)
23:00 Interpol
(s. doc.) - Veriga lipsa
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
01:00 FBI
(doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
02:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
04:00 FBI
(doc.)
05:00 Curse de America
Seniorul debutant

ProCinema

07:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 1) (reluare)
08:00 Micul Buddha
(sua-engl.-it., 1993, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 22) (AP)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 5) (AP)
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 25) (AP)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
17:00 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 12) (AP)
20:00 Serii fara limite:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 17) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 18) (AP)
22:00 Filmul de 10: Blade II
(sua-ger., 2002, thrill. act.) (15)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 10) (15)
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 16) (15)
02:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 17) (15)
02:45 Revolta Generatiei X
(sua-ger., 2005, com.) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS