Results 1 to 6 of 6

Thread: forumit sat -televizion

 1. #1
  New Member
  Join Date
  23-03-2009
  Posts
  2
  Uploads
  0

  forumit sat -televizion

  ju lutem te me ndihmoni; kam nje aparat samsung dsr 9500 i futa versionin 8.3 dhe kam probleme nuk e hap portan qe te bej karikimin e ram binit ju faleminderitnga titi111

 2. #2
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Re: forumit sat -televizion

  Quote Originally Posted by titi111 View Post
  ju lutem te me ndihmoni; kam nje aparat samsung dsr 9500 i futa versionin 8.3 dhe kam probleme nuk e hap portan qe te bej karikimin e ram binit ju faleminderitnga titi111
  Per file bin duhet te perdoresh DSR_Studio_v1.5.1
  e kam provuar vete eshte i mire dhe per firmware

 3. #3
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Re: forumit sat -televizion

  ja ku e ke,besoj te kem ndihmuar

 4. #4
  New Member
  Join Date
  23-03-2009
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: forumit sat -televizion

  Quote Originally Posted by albani15 View Post
  ja ku e ke,besoj te kem ndihmuar
  nuk mund qe ta hap kete program este me virus ju faleminderit titi111

 5. #5
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Re: forumit sat -televizion

  Kontrollo pc tende,do kesh ndonje problem,te siguroj 100% se nuk eshte virus.

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: forumit sat -televizion

  Quote Originally Posted by albani15 View Post
  ja ku e ke,besoj te kem ndihmuar
  nuk ka asnje virus ai file. mund ta perdoresh.

Similar Threads

 1. New Rregullorja e Forumit
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-02-2015, 10:30:47
 2. nje sygjerim nga cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 29-04-2009, 16:07:30
 3. per cunat e forumit
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 26-12-2008, 03:38:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •