Digi TV Film: Program TV: 01-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Inkheart
09:01 Fast and furious 4
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:00 Fast and furious 4
16:01 Grand torino
18:01 Appaloosa
20:00 Coraline
22:01 Pride and glory
00:31 He is just not that into you
03:01 Fast and furious 4
05:00 The border

Digi Film 2

06:00 Fast and furious 4
08:01 Grand torino
10:01 Spacejam
11:31 Rocknrolla
13:31 Role models
15:31 Nights in Rodanthe
17:30 Body of lies
20:01 The curious case of Benjamin Button
23:00 Coraline
01:00 Far and away
03:30 Appaloosa
05:30 Star Wars: The clone wars

AXN

07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 9)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
13:00 Ziua cartitei
(sua, 1993, com.) (12)
15:00 Hellboy - Eroul scapat din infern
(sua, 2004, actiune) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 12)
17:15 Zoom
17:20 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
18:20 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
19:20 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
21:15 Zoom
21:20 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)(15)
22:15 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
23:15 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
00:15 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 4) (12)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
02:15 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
03:10 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
04:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:20 Elvis Mitchell:
Interviuri - Sydney Pollack
07:00 Amal
(can., 2007, drama) (12)
08:45 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
10:30 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
12:25 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
14:00 Elvis Mitchell:
Interviuri - Richard Gere
14:30 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
16:00 Nu-ti face griji pentru mine
(fra., 2006, drama) (15)
17:35 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
19:15 Amal
(can., 2007, drama) (12)
21:00 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama) (12)
22:40 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
00:20 Incrucisarea
(sua-RFG, 1980, thrill.) (18)
02:00 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (15)
03:55 Epuizare
(fra., 2005, drama) (15)
05:25 Padurea mortii
(engl., 2007, horror) (18)

HBO

06:00 In cautarea semnelor:
Taramul intunericului (sua, 2007, avent.)
07:35 10.000 i.Hr
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
09:20 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
11:05 Cash
(fra., 2008, com.) (12)
12:45 Premiile Emmy 2009
(2009, divertisment)
14:50 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
16:20 Spioni de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
18:25 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
22:10 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 9) (15)
23:05 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 10) (15)
00:00 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama) (15)
01:25 Sunt un animal!
(sua, 2007, f. doc.) (15)
02:40 Ciuperci
(irl., 2006, horror) (15)
04:05 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
06:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
07:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Babuinii
09:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Uraganul
10:00 Pamantul framantat
Megavulcanul (doc.)
11:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
(doc. nat.)
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Lockerbie
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
13:30 Real?
(s. doc.) - Profileri
14:00 Facut pentru a distruge
(f. s. doc.) - Uraganul
15:00 Pamantul framantat
Megavulcanul (doc.)
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)-Anamalai-Muntele-Elefant
17:00 Imperiul camilelor
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Uragane
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Cele mai inalte turnuri
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
20:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
23:00 Tara prizonierilor
(f. doc.)
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
02:30 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
04:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
05:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Cele mai inalte turnuri

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 22)
08:30 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 12) (AP)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
14:45 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 26) (AP)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9) (AP)
17:00 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 13) (AP)
20:00 Robin Cook: invazia
(sua, 1997, S.F.) (12)
22:00 Filmul de 10: Rezervele
(sua, 2000, com.) (15)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 11) (15)
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 18) (15)
02:00 Rezervele
(sua, 2000, com.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS