Digi TV Film: Program TV: 03-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Appaloosa
08:01 Coraline
10:00 Fast and furious 4
12:01 Grand torino
14:00 Star Wars: The clone wars
16:00 Rocknrolla

Digi Film 2

07:01 Coraline
09:00 Body of lies
11:30 Yes man
13:31 He is just not that into you
16:00 Fast and furious 4
18:00 Inkheart
20:00 Nights in Rodanthe
22:00 Role models

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 11)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
13:00 Disparuti
sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 10)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 12)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 17)
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 6) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 13)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 17)
03:30 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (12)
08:40 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.) (AP)
10:20 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
11:50 Genunchiul lui Claire
(fra., 1970, dr. romantic.) (15)
13:35 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (12)
15:40 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
17:25 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
19:05 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (15)
21:00 8 Mile
(sua-ger., 2002, f. biografic) (15)
22:50 McCabe si doamna Miller
(sua, 1971, west.) (15)
00:50 Pandemia
(sua, 2008, thrill.) (15)
02:20 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (15)
04:40 Misiunea
(sua, 2007, actiune) (15)

HBO

06:00 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
08:05 Visul Cassandrei
(sua-engl., 2007, polit.) (12)
09:50 Un Craciun cu Dennis
(can.-sua, 2007, com. de fam.)
11:15 Zborul 93
(sua, 2006, drama) (12)
12:45 Superman: Ziua Judecatii
(sua, 2007, f. doc.)
14:05 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
16:30 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
18:05 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
20:00 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
21:25 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
23:10 Tipatul bufnitei
(engl.-ger.-fra., 2009, drama) (15)
00:50 Plaja
(sua-engl., 2000, drama) (15)
02:45 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
04:10 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
07:00 Culise
(s. doc.) - Comoara imparatului
08:00 Paradisuri naturale
Oaza arctica- Insula Southampton
09:00 Nazistii:Plutonul mortii
(f. doc.)
10:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
11:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Formarea oceanului
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
14:00 Nazistii:Plutonul mortii
(f. doc.)
15:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Socul
16:00 Paradisuri naturale
Costa Rica - Pamantul vietii
17:00 Bizonul:Supravietuitorul
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tornade
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
21:00 Armata leilor
(doc.)
22:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
23:00 Fratia Ariana
(f. doc.)
00:00 Armata leilor
(doc.)
01:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Real?
s. doc.) - Stigmata
03:00 Armata leilor
(doc.)
04:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 25)
08:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 26)
09:00 Piaza rea
(sua, 1948, f. muz., a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 14) (AP)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 10) (AP)
14:45 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping (recl.)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 17) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 18) (AP)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 11) (AP)
17:00 Elvira si sotia contelui
(sua, 2001, comedie-horror) (AP)
19:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 15) (AP)
20:00 Serii fara limite: Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 16) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 19) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 20) (AP)
22:00 Filmul de 10: Dulce otrava
(sua, 1996, thrill.) (15)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 13) (15)
00:30 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 16) (12)
01:30 Dulce otrava
(sua, 1996, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS