Digi TV Film: Program TV: 04-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Role models
08:01 He is just not that into you
10:30 Body of lies
13:00 The curious case of Benjamin Button
16:00 Grand torino
18:01 Rocknrolla
20:01 Inkheart
22:01 Fast and furious 4
00:00 Yes man
02:01 Star Wars: The clone wars
04:01 Nights in Rodanthe

Digi Film 2

08:01 Inkheart
10:02 Grand torino
12:00 Fast and furious 4
14:01 Yes man
16:00 Kit Kittredge: An american girl
18:00 Coraline
20:00 Star Wars: The clone wars
22:02 Appaloosa
00:00 The bridges of Madison County
02:31 He is just not that into you
05:00 Coraline

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
08:00 Zoom
08:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 12)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act, episodul 11)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
17:00 Zoom
17:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
18:05 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
19:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
20:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
21:00 Zoom
21:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 13)
22:05 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 1) (AP)
23:45 Stiinsa interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 1) (AP)
00:15 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 7) (12)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
02:15 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 1) (AP)
03:45 Stiinsa interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 1)
04:15 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
05:20 Promo

Cinemax

06:10 Cafeneaua vedetelor
Tim Robbins (12)
07:00 Genunchiul lui Claire
(fra., 1970, dr. romantic.) (15)
08:45 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
10:15 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
11:50 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
13:30 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
15:10 53 de zile de iarna
(spa., 2006, drama) (12)
16:40 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
19:30 Prietenul
(elv., 2008, drama) (AP)
21:00 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.) (12)
00:05 Apa
(engl., 1975, f. de scurt m.) (12)
00:25 Basilisk: Regele sarpe
(sua, 2006, actiune) (15)
01:55 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
03:20 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
05:25 Supraveghere
(hongk., 2007, polit.) (15)

HBO

06:00 Bun venit in Coreea de Nord!
(ceh., 2008, f. doc.) (12)
07:20 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
09:45 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
11:20 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
13:10 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
14:45 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
16:10 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
17:50 Matematica sufletului
(can., 2007, drama) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, drama) (15)
21:35 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
22:00 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 4) (18)
23:00 Va curge sange
(sua, 2007, drama) (15)
01:35 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
03:40 Baietii care fac istoria
(engl., 2006, drama) (15)
05:40 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
06:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
07:00 Rechinul viitorului
(doc.)
08:00 Paradisuri naturale
Costa Rica - Pamantul vietii
09:00 Armata leilor
(doc.)
10:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
11:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tornade
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
13:30 Real?
(s. doc.) - Stigmata
14:00 Armata leilor
(doc.)
15:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
16:00 Paradisuri naturale
Denali - Tinutul extremelor
17:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
19:00 Titanicul Asiei
(f. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
20:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Cum sa strici o planeta
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - In minoritate
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Cum sa strici o planeta
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
02:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Cum sa strici o planeta
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
05:00 Titanicul Asiei
(f. doc.)

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 27)
08:15 Elvira si sotia contelui
(sua, 2001, comedie-horror) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 15) (AP)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 11) (AP)
15:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 19) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 20) (AP)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 12) (AP)
17:00 Fata senatorului
(sua, 1987, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 16) (AP)
20:00 Casa sabiilor zburatoare
(chi.-hongk., 2004, actiune) (12)
22:30 Filmul de 10: Dragoste si razboi
(engl.-ger.-ung., 2006, dr. razb.) (15)
00:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., episodul 14) (15)
01:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 20) (12)
02:00 Dragoste si razboi
(engl.-ger.-ung., 2006, dr. razb.) (15)
03:45 Casa sabiilor zburatoare
(chi.-hongk., 2004, actiune) (12) (reluare)

ELVIS