Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: Gbox sssp

 1. #1
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Gbox sssp

  Mendova te hap kete teme te re sepse eshte nje teme e rendesishme dhe besoj se duhet te jete e pavarur nga te tjerat(sepse per Gbox flitet te tema e starsat dhe echolick)Ketu duhet te japim mendime,programe etj rreth Gbox sssp.
 2. #2
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Gbox sssp

  kush me ndihmon me nje cline???

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Gbox sssp

  une spo e kuptoj si funksion kjo sssp cccam, ne mengjes nuk arrinte te jepte me shume se dy logse tani eshte plot me info si ketu me poshte:  por spo kuptoj asgje, as ku vendoset server dhe as proceduren si punohet me kete metode. A keni ndonje informacion ca duhet te bej?

 4. #4

  Re: Gbox sssp

  Me pare duhet te kesh nje c-line, pastaj shko tek plugins gjej flycam.ini kliko mbi te dhe aty ku thote "put cline here" vendos c line dhe beje save. Hape programin dhe do shohesh qe ne rreshtin e pare ke adresen e cline. Kliko mbi te dhe nqs je lidhur duhet te kesh login y(yes) dhe me pas do shohesh caid te kanaleve qe mund te shohesh me kete cline.
  Besoj se e ke kuptuar.

 5. #5
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Gbox sssp

  kush ka deshir e mund te postoj ndo1 cline ketu ose te japi menyre se si mund te gjejme nje cline flm

 6. #6
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Gbox sssp

  o shoku pse si mendon ti se jane falas (cline) nuk te jep askush sic e do ti dhe ai qe te jep per pune oresh ose ditesh tung

 7. #7
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: Gbox sssp

  Quote Originally Posted by elton204 View Post
  Me pare duhet te kesh nje c-line, pastaj shko tek plugins gjej flycam.ini kliko mbi te dhe aty ku thote "put cline here" vendos c line dhe beje save. Hape programin dhe do shohesh qe ne rreshtin e pare ke adresen e cline. Kliko mbi te dhe nqs je lidhur duhet te kesh login y(yes) dhe me pas do shohesh caid te kanaleve qe mund te shohesh me kete cline.
  Besoj se e ke kuptuar.
  shume i qarte, flmn per sqarimin elton.

 8. #8
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Gbox sssp

  e di kete por meqe jemi ne nje forum ku duhet ti japim ndihme njeri-tjetrit me sa kemi mundesi

 9. #9
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Gbox sssp

  ej a mund te me thoj njeri pse me del N???

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Gbox sssp

  Quote Originally Posted by emiljano View Post
  ej a mund te me thoj njeri pse me del N???
  N del sepse cline nuk eshte me aktive......

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. sssp gbox help.
  By Didden in forum Gbox Software and Tools
  Replies: 13
  Last Post: 13-01-2010, 14:17:12
 2. sssp
  By benny/9 in forum Technomate
  Replies: 5
  Last Post: 20-09-2009, 20:13:13
 3. Question SSSp gbox for fte max
  By Tuga2008 in forum FTEmaximal
  Replies: 12
  Last Post: 23-04-2009, 12:57:20
 4. hulp met sssp protocol gbox en reciver
  By Didden in forum Dutch / Nederlands
  Replies: 0
  Last Post: 10-02-2009, 11:41:36
 5. FTE S202 et T*P*S et GBOX SSSP
  By workke in forum French / Français
  Replies: 8
  Last Post: 03-07-2008, 17:23:43

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •