Digi TV Film: Program TV: 06-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Fast and furious 4
08:00 Yes man
10:00 Inkheart
12:01 Grand torino
14:01 Role models
16:01 Appaloosa
18:00 Kit Kittredge: An american girl
20:00 The curious case of Benjamin Button
23:00 Coraline
01:00 City of angels
03:00 The curious case of Benjamin Button

Digi Film 2

06:30 Star Wars: The clone wars
08:31 The curious case of Benjamin Button
11:30 Role models
13:30 He is just not that into you
16:01 Fast and furious 4
18:00 Yes man
20:02 Nights in Rodanthe
22:00 Grand torino
00:00 The bridges of Madison County
02:30 Yes man
04:31 Role models

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 7)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 1)
13:05 Eu sunt Mosul
(sua, 2001, com.) (AP)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 15)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
18:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 5) (12)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
22:00 Omul paianjen
sua, 2002, f. SF de act.) (12)
00:35 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 12)
02:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
03:20 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)

Cinemax

06:15 Elvis Mitchell:
Interviuri - Laurence Fishburne
07:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
08:45 Ascensiunea
(it., 2007, drama) (12)
10:20 Soimi
(engl., 1988, com.) (12)
12:10 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
14:00 Cantecul lui Brian
(sua, 2001, drama) (AP)
15:30 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
17:30 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
19:15 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
22:40 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
00:30 Ancheta asupra unui cetatean
mai presus de orice banuiala
02:25 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
02:45 Tortura
(sua, 2008, horror) (15)
04:30 In prima linie
(sua, 1983, drama)

HBO

06:00 Premiile Academiei
Premiile Academiei Europene de Film 2008
07:35 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
09:00 Lumea minunata a sunetului
(sua, 2007, com.) (15)
10:45 David McCullough:
Pictand in cuvinte (sua, 2008, f. doc.) (12)
11:25 Ana si regele
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
13:50 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
15:40 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
17:40 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
21:50 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
22:25 Teroare in Paris
(fra., 2008, actiune) (15)
23:55 True Blood
(sua, 2007, s, episodul 4) (18)
00:50 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)
02:45 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Megauzine
(s. doc.) - Corvette
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
08:00 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 1/10)
08:30 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 2/10)
09:00 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 3/10)
09:30 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 4/10)
10:00 Cel mai toxic venin
(doc.)
11:00 Omul-urs
(doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
13:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Petra
14:00 Armata leilor
(doc.)
15:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling(jap., f. doc.)
16:00 Tabu
(f. s. doc.) - Mariaje
17:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Dor de duca
18:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Magicieni si mistici
19:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Negot
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) Inghetat in zbor
21:00 Gripa porcina
Analiza unei pandemii (doc.)
22:00 Epidemii
(f. s. doc.) - Porci ucigasi
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
00:00 Gripa porcina
Analiza unei pandemii (doc.)
01:00 Epidemii
(f. s. doc.) - Porci ucigasi
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
04:00 Gripa porcina
Analiza unei pandemii (doc.)
05:00 Epidemii
(f. s. doc.) - Porci ucigasi

ProCinema

07:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 6) (AP)
07:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 3)
08:15 Teleshopping (recl.)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:00 Megastar
(aus., 2003, episodul 49)
09:30 Peter Pan
(sua, 2003, avent.)
11:45 Pas in doi
(rom., 1985, drama) (AP) (reluare)
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:15 Serviti, va rog!
(2009, divertisment)
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 24) (AP)
16:45 Fantomas
(fra.-it., 1964, act. com.) (AP)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 7) (AP)
20:00 Intalnirea
(rom., 1982, acţiune) (AP)
22:00 Balada pentru Jack si Rose
(sua, 2005, drama) (15)
00:15 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 20)
01:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 22) (12)
02:00 Yesterday
(sud afr., 2004, drama) (15)
03:30 Balada pentru Jack si Rose
(sua, 2005, drama) (15) (reluare)

ELVIS