Digi TV Film: Program TV: 07-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Grand torino
08:00 Fast and furious 4
10:01 Star Wars: The clone wars
12:00 Appaloosa
14:00 Inkheart
16:00 Nights in Rodanthe
18:00 Coraline
20:02 He is just not that into you
22:31 Role models

Digi Film 2

06:31 Fast and furious 4
08:30 Body of lies
11:00 The curious case of Benjamin Button
14:00 Grand torino
16:00 Coraline
18:00 Fast and furious 4
20:01 Inkheart
22:01 Kit Kittredge: An american girl

AXN

07:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
09:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act.,ep 11) (AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 13)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
12:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act.,ep 12) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
18:00 Foc salbatic
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)(15)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 8) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)(15)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
02:55 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
03:50 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
04:25 Promo

Cinemax

07:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama)
09:00 Cantecul lui Brian
(sua, 2001, drama)
10:30 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.)
12:10 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.)
13:55 Elvis Mitchell
Interviuri - Richard Gere
14:25 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
16:05 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
17:40 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama)
19:20 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama) (12)
21:00 Martin si Lewis
(sua, 2002, dram. Bio., col., a-n)
22:30 Rebelul
(viet., 2006, acţiune)
00:15 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.)
02:00 Epuizare
(fra., 2005, drama)
03:30 Gothic
(engl., 1986, horror)
04:55 South Park
Mai mare, mai lung si necenzurat

HBO

06:00 Premiile Academiei
Premiile Academiei Europene de Film 2008
07:35 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
09:00 Lumea minunata a sunetului
(sua, 2007, com.) (15)
10:45 David McCullough
Pictand in cuvinte (sua, 2008, f. doc.)
11:25 Anna si regele
(sua, 1999, dr. romantic.) (12)
13:50 O dragoste implinita
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
15:40 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n)
17:40 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
21:50 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2) (15)
22:25 Teroare in Paris
(fra., 2008, actiune) (15)
23:55 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 4) (18)
00:50 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)
02:45 Sporturi extreme
(can., 2008, com.) (15)
04:10 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)

National Geographic

06:00 Camile,palate si femei
(s. doc.) - Magicieni si mistici
07:00 Stonehenge
(f. doc.)
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)-Denali-inutul extremelor
09:00 Gripa porcina
Analiza unei pandemii (doc.)
10:00 Epidemii
(f. s. doc.) - Porci ucigasi
11:00 Imperiul camilelor
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sfarsitul Terrei
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
13:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
14:00 Gripa porcina
Analiza unei pandemii (doc.)
15:00 Epidemii
(f. s. doc.) - Porci ucigasi
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)Kakadu-Antica salbaticie
17:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Jupiter
19:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare de comunicare
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
20:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
22:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Rebeli cu cauza
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Ultimii prizonieri in lanturi
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
01:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Rebeli cu cauza
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
02:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
04:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Rebeli cu cauza
05:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare de comunicare

ProCinema

07:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 2)
08:15 Fantomas
(fra.-it., 1964, act. com.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., ep 24)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Monk
(sua, 2002, s. politist, ep 7)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., ep 20)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., ep 13)
17:00 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 17)
20:00 Supernatural
(sua, 2005, f.s. de act., ep 8)
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica
21:30 Comedia in esenta tare
Veronica
22:00 Filmul de 10: Temerarul
(sud cor., 2006, actiune)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim.,ep 15)
00:45 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
01:30 Temerarul
(sud cor., 2006, actiune)
03:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:45 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS