Digi TV Film: Program TV: 09-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 Rocknrolla
10:00 Fast and furious 4
12:01 Appaloosa
14:00 Kit Kittredge: An american girl
16:01 Inkheart
18:01 Star Wars: The clone wars
20:01 Grand torino
22:00 Pride and glory
00:31 Far and away
02:58 Rocknrolla
05:00 Fast and furious 4

Digi Film 2

06:00 Yes man
08:01 Grand torino
10:01 Inkheart
12:00 Coraline
14:03 Nights in Rodanthe
16:01 Yes man
18:00 Kit Kittredge: An american girl
20:02 He is just not that into you
22:31 Body of lies
01:01 City of angels
03:00 Kit Kittredge: An american girl
05:00 Inkheart

AXN

07:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
09:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act, ep 13)(AP)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 15)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
12:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act, ep 14)(AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14) (AP)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
22:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 12) (AP)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 13) (AP)
00:00 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 10) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 17)
02:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 12) (AP)
02:50 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 13) (AP)
03:40 Dosarele fantoma
(sua, 2002, s, episodul 10) (12)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama)
08:50 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.)
10:20 Vise americane
(sua, 2006, com.)
12:05 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.)
14:15 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama)
15:55 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.)
17:25 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.)
18:55 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.)
21:00 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.)
23:10 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.)
01:00 Supraveghere
(hongk., 2007, polit.)
02:35 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.)
04:25 Iubire adevarata
(irl., 2007, f. de scurt m.)
04:45 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama)

HBO

06:00 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
07:25 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
08:50 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
10:10 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
11:45 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
13:15 Reteta dragostei
(sua, 2007, com. rom.) (12)
15:00 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
16:30 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
18:25 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
20:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
21:50 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
23:25 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 4) (18)
00:20 Placinta americana 3
(sua-ger., 2003, com.) (18)
01:55 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
03:45 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
06:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Cele mai inalte turnuri
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)Madagascar-Lumea uitata
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Machu Picchu
11:00 Bizonul: Supravietuitorul
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Super-diamante
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
13:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
15:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Machu Picchu
16:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)Manu-Padurea ascunsa
17:00 Marele alb
(f. doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sora cea rea
19:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) Prima parte
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
20:30 Real?
(s. doc.)Vampirii
21:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
22:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Tanar si rau
00:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
01:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
02:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
03:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
04:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
05:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) Prima parte

ProCinema

07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 31)
08:15 Crimele din Midsomer
(engl., 1997, s. politist)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 18)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 14)
15:00 Teleshopping
(recl.)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Descopera Romania
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., ep 15)
17:00 Doamna din Shanghai
(sua, 1948, polit., a-n)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 19)
20:00 Cracker: Psihologia crimei
(engl., 1993, s. pol, ep 4)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 22)
22:00 Baieti buni
(sua, 1990, f. gang.)
00:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., ep 17)
01:15 Cracker: Psihologia crimei
(engl., 1993, s. politist, ep 4)
02:15 Baieti buni
(sua, 1990, f. gang.)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS