Digi TV Film: Program TV: 11-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 The curious case of Benjamin Button
12:30 Pride and glory
15:00 Nights in Rodanthe
17:00 Coraline
19:02 Star Wars: The clone wars
21:01 Fast and furious 4
23:00 Duplicity
01:02 The curious case of Benjamin Button
04:00 Body of lies

Digi Film 2

07:32 Kit Kittredge: An american girl
09:31 17 Again
11:30 Role models
13:31 Grand torino
15:32 The curious case of Benjamin Button
18:30 Body of lies
21:00 He is just not that into you
23:31 Appaloosa
01:30 Spacejam
03:00 Nights in Rodanthe
05:00 Fred Claus

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
09:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act, ep 15)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 17)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
12:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
13:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act, episodul 16)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)(15)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 2)(AP)
23:45 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 2)(AP)
00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1) (12)
01:25 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 19)(15)
02:25 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 2)(AP)
03:55 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 2)(12)
04:25 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 1) (12)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.)
08:55 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama)
10:40 Amal
(can., 2007, drama)
12:25 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.)
14:10 Afacerea Thomas
(sua, 1968, polit.)
15:50 Intarziati la cina
(sua, 1991, com. SF)
17:20 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.)
19:05 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.)
21:00 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama)
22:45 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.)
00:35 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.)
02:25 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n)
04:10 Inimi pure
(dan., 2006, drama, col., a-n)
05:30 Nimic de pierdut
(hol., 2008, thrill.)

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
07:30 Razboi interstelar
(sua-lux., 1999, actiune) (12)
09:05 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
10:50 21
(sua, 2008, drama) (12)
12:50 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
15:00 Liga dreptatii: Noua frontiera
(sua, 2008, f. doc.) (12)
16:15 In cautarea semnelor
Taramul intunericului (sua, 2007, avent.)
17:55 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
19:30 Cinema, cinema, cinema
(s. doc.)
20:00 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 5) (18)
23:00 Alien vs. Predator
Requiem (sua, 2007, actiune) (15)
00:40 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
02:20 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
04:05 Asediul
(sua, 1998, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
06:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
08:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)Palau-Paradisul Pacificului
09:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
10:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
11:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universul lui Hawking
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
13:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
14:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
15:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
16:00 Paradisuri naturale
Patagonia-Viata la capatul Pamantului
17:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
18:00 Planeta la control
(f. doc.)Cum sa strici o planeta
19:00 Planeta la control
(doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Atlantida
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Atlantida
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
05:00 Planete ciudate
(doc.)

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 34)
08:30 Hibernatus
(fra.-it., 1969, com.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 20)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., ep 16)
14:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 23)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 24)
16:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., ep 17)
17:00 Asul asilor
(sua-fra.-RFG, 1982, avent.)
19:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, ep 21)
20:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de acţ., ep 18)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Eu si Napoleon
(it.-spa.-fra., 2006, com. ist.)
00:15 Cracker: Psihologia crimei
(engl., 1993, s. politist, ep 5)
01:15 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., ep 18)
02:15 Eu si Napoleon
(it.-spa.-fra., 2006, com. ist.)
04:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS