Digi TV Film: Program TV: 13-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:02 Coraline
09:01 Pride and glory
11:31 Rocknrolla
13:31 Fred Claus
15:30 He is just not that into you
18:00 The curious case of Benjamin Button
21:00 Grand torino
23:01 Role models
01:01 Far and away
03:32 Fred Claus
05:30 Yes man

Digi Film 2

07:01 He is just not that into you
09:30 The curious case of Benjamin Button
12:31 Body of lies
15:01 Yes man
17:00 Nights in Rodanthe
19:00 Inkheart
21:00 17 Again
23:01 Fast and furious 4
01:00 Always
03:01 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:05 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 8)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 3)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 17)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 18)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
18:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 6) (12)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
22:00 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.) (12)
00:50 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 13)
02:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
03:20 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
episodul 11) (AP)

Cinemax

06:25 Elvis Mitchell
Interviuri - Richard Gere
07:00 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.)
08:40 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
10:15 Martin si Lewis
(sua, 2002, dram. Bio., col., a-n)
11:45 Orbire
(hol.-belg.-bulg., 2007, drama)
13:25 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.)
16:30 Robert Zimmermann e indragostit
(ger., 2008, com. rom.)
18:10 Marea evadare
(sua, 1963, avent.)
21:00 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune)
22:25 Calca apasat
Povestea lui Dewey Cox
00:00 Gabriel
( aus., 2007, actiune)
01:50 Apa
(engl., 1975, f. de scurt m.)
02:05 Desprinderea
(sua, 1971, com.)
03:35 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.)
05:00

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
07:45 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
09:10 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
11:05 Abisul
(sua, 1989, s. avent. fant.) (12)
13:30 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
14:55 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
16:30 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
18:00 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
21:50 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
23:40 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 5) (18)
00:35 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
02:10 10.000 ?r
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
03:55 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)

National Geographic

06:00 Masini britanice: Anii 60
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Ultimul premiu
08:00 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 5/10)
08:30 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 6/10)
09:00 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 7/10)
09:30 Salvatorii planetei
(f. s. doc., episodul 8/10)
10:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)Cine musca mai tare?
11:00 Puterea jocului
(doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
13:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Machu Picchu
14:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
15:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Rebeli cu cauza
16:00 Nazistii:Plutonul mortii
(f. doc.)
17:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
19:00 Auschwitz: Fotografii din iad
(sua, 2008, f. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Disparut fara urma
21:00 Siva Pacifica
Voci din Paradis (f. doc.)
22:00 Siva Pacifica
Voci din Paradis (f. doc.)Partea a 2-a
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
00:00 Siva Pacifica
(f. doc.) - Partea 1
01:00 Siva Pacifica
Voci din Paradis (f. doc.) - Partea a 2-a
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia

ProCinema

07:45 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 8)
08:45 Teleshopping
(recl.)
09:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 3)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Megastar
( aus., 2003, ep 49)
10:45 Zoom īn 10
(divertisment)
11:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., ep 25)
12:00 Casa neterminata
(rom., 1964, a-n)
13:45 Lumea PRO CINEMA
14:15 Serviti, va rog!
(2009, divertisment)
15:45 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., ep 26)
16:45 Fantomas in actiune
(fra.-it., 1965, com.)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, ep 9)
20:00 Viraj periculos
(rom., 1983)
22:00 Inchis pe nedrept
(sua, 2000, drama)
00:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de acţ., ep 21)
01:15 Cracker: Psihologia crimei
(engl., 1993, s. politist, episodul 7)
02:00 Barbatul modern
(sua, 2006, act. com.)
03:30 Inchis pe nedrept
(sua, 2000, drama)

ELVIS