Digi TV Film: Program TV: 17-12-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Inkheart
09:01 Coraline
11:00 Grand torino
13:00 Duplicity
15:00 The curious case of Benjamin Button
18:00 17 Again
20:00 Role models
22:01 Fast and furious 4

Digi Film 2

06:31 The curious case of Benjamin Button
09:31 Fast and furious 4
11:30 17 Again
13:31 Fred Claus
15:32 He is just not that into you
18:01 Rocknrolla
20:00 Appaloosa
22:01 Yes man

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 16)
07:55 Zoom
08:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
09:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 19)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 21)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
12:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
13:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., episodul 1) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 16)
16:55 Zoom
17:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)(15)
22:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
23:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
02:00 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 20)
02:45 CSI: New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 21)
03:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:10 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas II
07:00 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.)
08:30 Ultima vara
(belg., 2007, drama)
10:15 Revenire la viata
(sua, 1990, drama)
12:15 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.)
13:55 Elvis Mitchell: Interviuri
Richard Gere
14:25 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama)
16:05 Amal
(can., 2007, drama)
17:45 Deodata
(sue., 2006, drama)
19:25 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.)
21:00 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama)
22:30 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama)
00:10 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama)
01:45 Basilisk: Regele sarpe
(sua, 2006, actiune)
03:15 Ancheta asupra unui cetatean
mai presus de orice banuiala
05:10 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.)

HBO

06:00 Premiul AFI - Michael Douglas
07:25 Dansul dragostei 2
(sua, 2008, f. muz.)
09:00 Indiana Jones si templul mortii
(sua, 1984, avent.)
10:55 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.)
12:25 Regasirea
(sua, 1999, drama)
14:10 In Maroc
(it., 2007, com.)
15:40 Kylie X 2008
16:35 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF)
18:00 Indiana Jones si
regatul craniului de cristal
20:00 Lumea vazuta de Ion B.
Documentar, Romania, 2009
21:35 Cand mi-am dat seama
(sua, 2008, f. doc.)
22:15 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.)
23:55 Sporturi extreme
(can., 2008, com.)
01:35 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama)
03:35 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror)
05:10 David McCullough:
Pictand in cuvinte

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 3/10)
06:30 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
07:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) Prima parte
08:00 Paradisuri naturale
Thailanda - Bijuteria Orientului
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
10:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
11:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Loch Ness
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 3/10)
13:30 Real?
(s. doc.) - Bigfoot de Rusia
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
15:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Zile mari
16:00 Paradisuri naturale
Lumea disparuta - Tepui
17:00 Armata leilor
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
19:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta
20:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 4/10)
20:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
21:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Venin
22:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mistretul
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
00:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Venin
01:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mistretul
02:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 4/10)
02:30 Real?
(s. doc.) - Jack Spintecatorul
03:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Venin
04:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Mistretul
05:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta

ProCinema

07:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 38)
07:45 Vi-l prezint pe John Doe
(sua, 1941, com., a-n) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 24)
11:30 Happy Hour
2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 20)
14:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 39)
15:15 Teleshopping
15:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 27)
16:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 28)
16:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 21)
17:15 Marele restaurant
(fra., 1966, com.) (AP)
19:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)
20:00 Serii fara limite
Expertul
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld(sua, 1990, s. com., episodul 29)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeldsua, 1990, s. com., episodul 30)
22:00 Filmul de 10: Gothika
(sua, 2003, thrill.) (15)
00:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de acţ., episodul 19)
01:00 Gothika
(sua, 2003, thrill.)
02:45 Lumea PRO CINEMA
03:15 Apropo TV

ELVIS