Results 1 to 5 of 5

Thread: ndhim ndhim 21 plus mbydhur

 1. #1

  Angry ndhim ndhim 21 plus mbydhur

  ndhim ju lutem per 21 plus

  mundeni te me ndhimoni rethe 21 plus

  a eshte e vertet se i kan ndruar frekuenqat apo ku eshte problemi
  ju lutem me ndhimoni

 2. #2

  Re: ndhim ndhim 21 plus mbydhur

  UM falni se edhe une e hapa temn per ket problme , me ket progra edhe tek une eshte mbyLL

  PO muni me mbyll at temen qe e kom hap une , e shpresoj qe ka me dit diksuh si me hap 21 PLUS , !

  flM

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: ndhim ndhim 21 plus mbydhur

  21 PLUSI per momentin esht koduar dhe do tjet i koduar disa muaj derisa te kryhet Reality-show Shpija e Kosoves qe esht duke u shfaqur qe disa jav mbasi te kruhet ky Reality perseri do te jet sinjali i Dekoduar (Free) siq ka qe perpara vetem muzik

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: ndhim ndhim 21 plus mbydhur

  Quote Originally Posted by blerimshala View Post
  UM falni se edhe une e hapa temn per ket problme , me ket progra edhe tek une eshte mbyLL

  PO muni me mbyll at temen qe e kom hap une , e shpresoj qe ka me dit diksuh si me hap 21 PLUS , !

  flM
  shoki 21 plus hapet nese abonohesh ne albanicasat dhe aty e ke RTV 21 dhe KTV dhe 2 Radio kombtare qmimi paksa esht i lart me sa e mbaj ne mend ishte 102 euro per nje vit qe sja vlen mu abonu ne qoft se ki inters qe ku e ke web sajdin http://www.albanicasat.com/

 5. #5
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: ndhim ndhim 21 plus mbydhur

  Tre kanalet e Kosoves kane kaluar tek paketa Tring digital,RTV 21 dhe KTV &21 popullore,e gjith paketa Tring digital bashke me tre kanalet e Kosoves kushton rreth 80euro ne vit.

Similar Threads

 1. Ndhim ...humax va5200
  By veronarama in forum Humax Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 19-10-2009, 11:49:06
 2. ndhim humax
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 21-07-2009, 09:04:18
 3. ju lutem ndhim
  By blerimrama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 20-07-2009, 17:01:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •