Results 1 to 4 of 4

Thread: Kam nje pytje ,

Kam nje pytje ,

pershendetje per gjith antaret e kti forumi une jom ni antar i ri ne ket forum , edhe pom vjen mir qe edhe ktu gjeta shqiptar .,

Arsyea pse pe hap ket tem eshte se kom nevoj per ni dihm te vogel , ose ni pytej ,
    Fjala eshte per programin 21PLUS , qe , e ngjen ne satelitin , Intelsat ose Thor2_3 Deri para 3 , 4 dite ka bo pra po tashti nuk bon ,
    pytja ime ka te bej me ata se a ka mudsi me happ ket program , ose a gjendet ne satelitat tjere ky program , ku muj me gjet , qe edhe ose free ose qe muj me hap me qels ,
    une ne satelin tem , e kom ni server Truman ,

Flm per mirkuptim !

Senior Member miri01's Avatar
    Uploads
    0

Re: Kam nje pytje ,

Pergjigjen e ke tek linku me poshte>>>>
    http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=113426

Senior Member
    Uploads
    0

pershendetje! me falni nese jam ndoshta dhe pak si pa lidhje ne kete teme. desha te me ndihmoni nese mundeni ose te me jepni ndonje info. kam nje aparat satelitor technomate 5500 DA, a ka ndonje soft qe hap bulsat ne kete aparat dhe si mund ta hedh me rs 232. ju lutem nese mundeni. me falni nese e teprova. gjithe te mirat.

→→→Admin←←← Fiku75's Avatar
    Uploads
    39

Quote Originally Posted by satsat_1 View Post
    pershendetje! me falni nese jam ndoshta dhe pak si pa lidhje ne kete teme. desha te me ndihmoni nese mundeni ose te me jepni ndonje info. kam nje aparat satelitor technomate 5500 DA, a ka ndonje soft qe hap bulsat ne kete aparat dhe si mund ta hedh me rs 232. ju lutem nese mundeni. me falni nese e teprova. gjithe te mirat.
    mund te hapesh teme te re per pyetjen tende se ketu ndoshta nuk e shikon njeri sepse atari qe ka hap kte teme ka pyetur per tjeter gje.