Results 1 to 4 of 4

Thread: Kam nje pytje ,

 1. #1

  Kam nje pytje ,

  pershendetje per gjith antaret e kti forumi une jom ni antar i ri ne ket forum , edhe pom vjen mir qe edhe ktu gjeta shqiptar .,

  Arsyea pse pe hap ket tem eshte se kom nevoj per ni dihm te vogel , ose ni pytej ,
  Fjala eshte per programin 21PLUS , qe , e ngjen ne satelitin , Intelsat ose Thor2_3 Deri para 3 , 4 dite ka bo pra po tashti nuk bon ,
  pytja ime ka te bej me ata se a ka mudsi me happ ket program , ose a gjendet ne satelitat tjere ky program , ku muj me gjet , qe edhe ose free ose qe muj me hap me qels ,
  une ne satelin tem , e kom ni server Truman ,

  Flm per mirkuptim !

 2. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Kam nje pytje ,

  Pergjigjen e ke tek linku me poshte>>>>
  http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=113426

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  14-10-2010
  Location
  London, UK
  Posts
  200
  Uploads
  0

  Re: Kam nje pytje ,

  pershendetje! me falni nese jam ndoshta dhe pak si pa lidhje ne kete teme. desha te me ndihmoni nese mundeni ose te me jepni ndonje info. kam nje aparat satelitor technomate 5500 DA, a ka ndonje soft qe hap bulsat ne kete aparat dhe si mund ta hedh me rs 232. ju lutem nese mundeni. me falni nese e teprova. gjithe te mirat.

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Kam nje pytje ,

  Quote Originally Posted by satsat_1 View Post
  pershendetje! me falni nese jam ndoshta dhe pak si pa lidhje ne kete teme. desha te me ndihmoni nese mundeni ose te me jepni ndonje info. kam nje aparat satelitor technomate 5500 DA, a ka ndonje soft qe hap bulsat ne kete aparat dhe si mund ta hedh me rs 232. ju lutem nese mundeni. me falni nese e teprova. gjithe te mirat.
  mund te hapesh teme te re per pyetjen tende se ketu ndoshta nuk e shikon njeri sepse atari qe ka hap kte teme ka pyetur per tjeter gje.

Similar Threads

 1. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 22:33:01
 2. Nj pytje
  By kemaa.rr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 18:19:00
 3. Question Kshill,Ndihm,Pytje
  By fa3tos in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-01-2009, 17:49:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •