Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme me duhen disa frekuenca

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  02-10-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Thumbs up ndihme me duhen disa frekuenca

  hi pershendetje te gjitheve me duhen disa frekuenca te tokesorit sapo kam mare nje optikum multiroom digital cable dhe spo me mer asnje kanal tokesor dhe do doja te dija dhe se cfare sw tjeter mund te mari ky ka sw globo aktualisht ka sw id model 5119_cool version hrdwar 5119 version software 2.4.27 conax dhe versione caricator 1.6.0 dhe ultimo agornamento jun 27 2008 ok faleminderit per ndihmen tuaj dhe rrespekte te gjitheve....

 2. #2
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: ndihme me duhen disa frekuenca

  kanale te lira alfa digital e shijak tv 498000

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. New DISA, Boeing to Participate in Via Satellite Government Bandwidth Webinar
  By Dobe7777 in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 22-11-2009, 19:16:59
 3. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 4. Dy frekuenca tek AB3 5W
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-05-2009, 19:14:03
 5. Info disa nga aparaturat dhe clonet e tyre
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 11-03-2009, 01:03:29

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •