Results 1 to 3 of 3

Thread: Key Finders by birman

Key Finders by birman

Key Finders by birman

Legenda:
    -Key Finder by birman ver1.0 *09.08.2009*
    -Key Finder by birman ver1.2 Beta *06.11.2009*

Re: Key Finders by birman

Key Finder by birman ver1.0 *09.08.2009*

Kratak opis:Razgovarajuci sa Ord Mantel-om o Key Finder-ima dosao sam na ideju da napravim svopstveni Key Finder.Ord mi je preporucio program sa kojim radi,i na koji je prvenstveno zadovoljan.Cim sa skinuo program i pokrenuo ga,delovalo mi je vrlo komplikovano.Mnogo mi je pomogao Ord Mantel,jer mi je davao savete,upustva i na kraju sam uspeo da napravim prvu verziju svog Key Findera.Ovog puta je to za Serbianhood produkciju.Sigurno sam dosadio Ord Mantelu sa svojim pitanjima,ali on mi je uprkos tome pomogao.U sledecoj verziji mozete ocekivati,novu kategoriju (CCW),promenu pozadine i ikonice.Ziveli!

Dodano/izmenjeno (Added/changed)
    *Sistemi kodiranja
    -NagraVision,Seca,Viaccess,Cryptoworks i Biss.

Zahvaljujem se:
    Ord Mantel-u
    *odobrenje za koriscenje njegovog servera gde redovno upload-uje kljuceve.

Key Finder by birman ver1.0

Re: Key Finders by birman

Key Finder by birman ver1.2 Beta *06.11.2009*

Kratak opis
    :Nakon,posle duzeg vremena,odlucio sam da poboljsam svoj Key Finder.Naime,najboljim prijateljima,pre svega najboljem forumu,odlucio sam da poverim drugu verziju svog Key Findera.Nova verzija donosi,mnogo poboljsanja.Ovoga puta,program je radjen za produkciju Sat-plus foruma,a prosla verzija za Serbianhood produkciju.Kao i do sada,saradjivao sam sa kolegom Ord Mantelom,koji mi je pomogao oko izrade ikonice za novu verziju Key Findera.

Dodano/izmenjeno (Added/changed)

*Promena pozadine
    *Dodana kategorija CCW-U njoj mozete pronaci najnovije aktivne CCW kljuceve,u slucaju da kljuc padne (DOWN) kljuc ce se sam izbrisati.Ako prilikom ulaska u CCW kategoriju,ne dobijete ni jedan kljuc,to znaci da u tom trenutku nema ni jednog aktivnog CCW kljuca/kljuceva.
    *Sat-plus ikonica-U ovoj verziji zeleo sam da dodam i ikonicu,da to izgleda kao jedan lep program.Kao sto sam vec pomenuo,kolega Ord Mantel je imao ulogu da mi pomogne oko ikonice,i time se nasa saradnja obnovila.

Zahvaljujem se:
    Ord Mantel-u
    *izgrada ikonice
    *odobrenje za koriscenje njegovog servera gde redovno upload-uje kljuceve.

Key Finder by birman ver1.2 Beta