Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

 1. #1
  Senior Member albani15's Avatar
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  147
  Uploads
  5

  Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar Krishlindjet dhe festen e Vitit te Ri 2010
  Qofte ky nje vit i mbare per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen.

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar krishlindjet dhe vitin e ri te gjitheve kudo qe jane dhe gjithashtu te gjitheve cunave te sat televizion (moderatoreve....) dhe anetareve tane .dhe nje here nga zemra gezuar........

 3. #3
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri te gjithe shqiptareve.

 4. #4
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar festat dhe nje vit te mbar te gjith Shqiptarve kudo qe jan.

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  17-05-2005
  Posts
  24
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gaz pai te gjithe!

 6. #6
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  gezuar te gjitheve!!! Ishalla nje vit me lajme te mira

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar te gjithe anetareve dhe moderatoreve te Sat-Televizion. Viti qe vjen le te sjell me shum fat e mbaresi.

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  Gezuar vitin e ri 2010. I uroj te gjitheve shendet dhe ti pajisi ky vit i ri me nganje dreambox 8000 HD

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  27-09-2008
  Posts
  458
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  gezuar te gjithve kudo qe janeeeeeeeeeeee

 10. #10
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: Gezuar Festat e Fund Vitit!!!

  i uroj te gjithe shqipetarve te forumit gezuar dhe nje vit te mabre!!!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Gzuar Festat t gjithve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 21:54:56
 2. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 14:18:40
 3. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 18:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •