Digi TV Film: Program TV: 02-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Grand torino
08:00 Fast and furious 4
10:01 Inkheart
12:00 Fred Claus
14:01 Duplicity
16:02 Coraline
18:01 Rocknrolla
20:00 Role models
22:01 Yes man
00:00 The bridges of Madison County
02:30 State of play
05:02 Fast and furious 4

Digi Film 2

06:31 Role models
08:30 State of play
11:01 The boat that rocked
13:30 He is just not that into you
16:00 Grand torino
18:00 Fast and furious 4
20:01 17 Again
22:00 Fred Claus
00:01 Spacejam
01:31 He is just not that into you
04:00 Grand torino

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
08:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 13)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 8)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
15:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 23)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
00:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
01:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 12)
02:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 13) (12)
02:45 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7) (AP)
03:35 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Capitanul Abu Raed
(2007, drama)
08:40 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama)
10:20 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama)
11:55 Martin si Lewis
(sua, 2002, dram. Bio., col., a-n)
13:25 Toamna
(ger.-tur., 2008, drama)
15:10 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.)
17:25 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.)
19:20 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama)
21:00 Mr. Bean ?vacanta
(engl., 2007, com.)
22:30 Elisabeth
(engl., 1998, drama)
00:30 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune)
02:05 Expirat
(sua, 2007, com.)
03:50 Desprinderea
(sua, 1971, com.)
05:20 Dansatoarele zombi
(sua, 2008, comedie-horror)

HBO

06:00 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
08:15 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
10:00 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
11:40 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
13:15 Revolutia doamnei
Ratcliffe (ung.-engl., 2007, com.)
15:00 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
16:55 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
18:35 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 1) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 1)
21:00 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
22:30 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
00:05 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
01:35 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15) Prima parte
02:50 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15) Partea a doua
04:10 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
07:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
08:00 Pe urmele rechinilor
(f. doc.)
09:00 Marele alb
(f. doc.)
10:00 Armata delfinilor
(doc.)
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
13:00 Tsunami
Ziua in care valul a lovit(engl., 2005, doc.)
14:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
15:00 Regina hiena
(f. doc.)
16:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Mitraliera
17:00 Popasul camionagiilor
(f. doc.)
18:00 Stiinta la Hollywood
(f. s. doc.) Urmariri cu masini
19:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Coliziune in aer
21:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
22:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Yangtze
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Prizonier in jungla
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Coliziune in aer
02:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
03:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Yangtze
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Prizonier in jungla
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:00 Teleshopping
(recl.)
08:15 Pana cand moartea ne va desparti
08:45 Dragoste, sex si cariera
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
09:15 Dragoste, sex si cariera
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
09:45 Descopera Romania
10:15 Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
10:30 Salvati-l pe Willy
(sua, 1993, avent.) (AP) (reluare)
12:45 As face orice!
(sua, 1994, com.) (AP) (reluare)
14:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 5) (AP)
15:30 Numai cei singuri
(sua, 1991, com.)
17:30 Serviti, va rog
(2009, divertisment)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 14) (AP)
20:00 Fantasmele mortii
(sua, 2006, thrill.) (AP)
22:00 Dl. Jones
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
00:30 lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1)
01:30 Cum se fac bani din hip-hop
(sua, 2003, f. muz.) (12)
03:00 Fantasmele mortii
(sua, 2006, thrill.) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS