Digi TV Film: Program TV: 05-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:01 Coraline
08:01 Role models
10:01 Appaloosa
12:00 Rocknrolla
14:00 17 Again
16:01 Fast and furious 4
18:00 Grand torino
20:00 Inkheart
22:00 Pride and glory
00:30 Spacejam
02:00 Grand torino
04:00 Duplicity

Digi Film 2

07:30 Fast and furious 4
09:30 Grand torino
11:32 Duplicity
13:31 He is just not that into you
16:01 Coraline
18:00 Fred Claus
20:01 Kit Kittredge: An american girl
22:00 17 Again
00:01 The bridges of Madison County
02:30 Role models
04:31 He is just not that into you

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 28)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de acţ., episodul 10)
09:00 Tinerii muschetari
(sua, 2005, f. s. avent., episodul 13)
10:00 Sue Thomas
(sua, 2002, s, episodul 12)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2)
12:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 10)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 1)
14:05 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 29)
16:55 Zoom
17:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 11)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 1)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 2)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 13)
22:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1)
23:15 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2)
00:25 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 3)
01:25 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
02:25 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1)
03:25 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2)
04:25 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 3)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (12)
08:35 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (12)
10:20 Elvis Mitchell: Interviuri
Bill Murray (12)
10:50 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
12:20 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
13:50 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
14:10 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
15:35 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (12)
17:10 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
19:25 Douasprezece scaune
(sua, 1970, com.) (12)
21:00 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (15)
22:25 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)
01:25 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
03:05 Scaunul de tortura
(can., 2007, horror) (15)
04:35 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (18)

HBO

06:00 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
07:30 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
09:25 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
11:15 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
12:35 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
14:00 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
15:25 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
16:55 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
18:25 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
20:00 Patru prietene
si inca o pereche de blugi
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 1) (15)
23:05 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 2) (15)
00:15 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
01:45 Cand mi-am dat seama
(sua, 2008, f. doc.) (12)
02:25 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
04:25 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt II
(f. doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
10:00 Rescue Ink
(f. doc.)
11:00 Rechinul viitorului
(doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
15:00 Rescue Ink
(f. doc.)
16:00 Secretele balenelor cu cocoasa
(f. doc.)
17:00 Invazia meduzelor
(doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.)
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)

ProCinema

08:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 1) (reluare
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2) (reluare)
09:30 Dragoste, sex si cariera
(sua, 2003, s, episodul 21)
10:00 Dragoste, sex si cariera
(sua, 2003, s, episodul 22)
10:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
10:45 Teleshopping
(recl.)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
11:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
12:00 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
13:15 Teleshopping
(recl.)
13:30 Teo
(reluare)
14:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 3)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP) (reluare)
16:30 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 4)
17:15 O casa cu surprize
(fra., 2006, com.)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 1)
20:00 Serii fara limite
Supernatural: Aventuri �lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 7)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 8)
22:00 Filmul de 10: Sufletul petrecerii
(sua, 2005, com.)
23:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 2)
00:45 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
01:30 Sufletul petrecerii
(sua, 2005, com.)
03:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 2)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
divertisment

ELVIS