Digi TV Film: Program TV: 08-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:31 Pride and glory
09:01 Duplicity
11:01 He is just not that into you
13:30 Appaloosa
15:31 Grand torino
17:31 The boat that rocked
20:01 Role models
22:02 Inkheart
00:00 Always
02:01 Fred Claus
04:00 Role models

DigiFilm2

06:01 Rocknrolla
08:01 Role models
10:00 17 Again
12:01 Fred Claus
14:01 Coraline
16:00 Fast and furious 4
18:01 Duplicity
20:01 Kit Kittredge: An american girl
22:00 Yes man
00:01 The bridges of Madison County
02:31 Pride and glory
05:01 17 Again

AXN

07:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 31)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 13/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 2)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5
12:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 13)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 3)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 5)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 6)
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 32)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 7)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 8)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 4)
23:40 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 4
00:20 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 6)
01:20 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
02:20 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 4)
03:45 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 4)
04:20 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 6)
05:00 Promo
05:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 25)

Cinemax

07:00 Turnul lui Suso
(spa., 2007, com.) (12)
08:35 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
10:25 Cafeneaua vedetelor
Seth Rogen, Evan Goldberg, Jonah Hill
10:50 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (12)
12:45 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
14:20 Lasii
(spa., 2008, drama) (12)
15:50 Cafeneaua vedetelor
Estevez / Norton
16:15 Ben X
(belg.-hol., 2007, drama) (15)
17:45 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
19:25 Martin si Lewis
(sua, 2002, dram. Bio., col., a-n) (12)
21:00 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
22:50 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
00:40 Rulotele terorii
(sua, 2008, horror) (15)
02:15 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)
03:55 Corp/anticorp
(sua, 2008, com.) (18)
05:35 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)

HBO

06:00 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
07:25 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
09:05 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
10:35 Oaspete in weekend
(sua, 1995, com.) (12)
12:25 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
14:00 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
15:35 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
17:30 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
19:05 Filme si vedete
20:00 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
21:25 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 9) (18)
22:55 Centura rosie
(sua, 2008, actiune) (15)
00:35 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror) (18)
02:15 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)
03:55 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
05:30 Filme si vedete

NationalGeographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Curaj
(s. doc.)
08:00 Dovezile ursilor
(doc.)
09:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
10:00 Facocerul
(f. doc.)
11:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
15:00 Facocerul
(f. doc.)
16:00 Ziua sacalului
(doc.)
17:00 Planeta la control
(doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.)
19:00 Bastinasii
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
22:00 Tabu
(f. s. doc.)
23:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.)
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
01:00 Tabu
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
04:00 Tabu
(f. s. doc.)
05:00 Bastinasii
(s. doc.)

ProCinema

08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7) (reluare)
08:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8) (reluare)
08:45 Joe, barmanul din Tokyo
(sua, 1949, thrill., a-n)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 43)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 44)
15:00 Teleshopping
(recl.)
15:15 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 3)
16:15 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 7)
16:45 Extravagantul Mr. Deeds
sua, 1936, com., a-n)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 14)
20:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
22:00 Filmul de 10: Barbati si femei
(engl., 2003, dr. romantic.)
23:30 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 2)
00:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
01:15 Barbati si femei
(engl., 2003, dr. romantic.)
02:30 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 2)
03:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS