Digi TV Film: Program TV: 09-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:00 Fast and furious 4
08:01 Yes man
10:01 Grand torino
12:00 Rocknrolla
14:02 Kit Kittredge: An american girl
16:01 Duplicity
18:01 17 Again
20:01 Coraline
22:00 He is just not that into you
00:32 Sophies choice
03:00 17 Again
05:01 The boat that rocked

DigiFilm2

07:00 State of play
09:31 Inkheart
11:31 The boat that rocked
14:00 Fast and furious 4
16:01 Role models
18:01 Fred Claus
20:00 Appaloosa
22:01 Grand torino
00:01 City of angels
02:01 Fast and furious 4
04:00 Coraline

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 10)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 10)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
15:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 25)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 9)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 8)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
00:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 1)
02:15 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 2)
03:15 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9)
04:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
09:00 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
10:35 Douasprezece scaune
(sua, 1970, com.) (12)
12:10 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
13:40 Elvis Mitchell: Interviuri
Bill Murray
14:10 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (12)
15:55 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
17:30 Dupa el
(fra., 2007, drama) (12)
19:00 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.)
22:50 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
00:20 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
02:10 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (15)
03:50 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune) (15)
05:15 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15)

HBO

06:00 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
07:40 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
09:20 Patru prietene
si inca o pereche de blugi
11:20 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
12:50 Vedetele mele
(fra., 2008, com.) (12)
14:20 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. răzb.) (12)
15:40 Asasinarea lui Jesse James
de catre lasul Robert Ford
18:15 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 2) (15
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 2) (AP)
21:00 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.)
22:40 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
00:10 Stiu cine m-a ucis
(sua, 2007, thrill.) (18)
01:55 Dosarele X
(can.-sua, 1998, f. SF) (12)
03:55 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)

NationalGeographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
08:00 Fiori de spaima: Scorpionii
09:00 Fiori de spaima:Liliecii vampiri
10:00 O minune pe albastru
(doc.)
11:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
12:00 Puiul de mamut:Inghetat in timp
(f. doc.)
14:00 Invazia meduzelor
(doc.)
15:00 Nascut salbatic
(doc.)
16:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
17:00 Printul piratilor
(f. doc.)
18:00 Titanicul Asiei
(f. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
21:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 2)
22:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
00:00 Tabu
(f. s. doc.)
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
02:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 2)
03:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.)
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
05:00 Tabu
(f. s. doc.)

ProCinema

07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9)
08:30 Teleshopping
(recl.)
08:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 45)
09:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 46)
10:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
10:30 Entertainment News
(episodul 10) (AP)
11:30 Extravagantul Mr. Deeds
(sua, 1936, com., a-n)
13:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 1)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 7)
15:15 Liga feminina de baseball
(sua, 1992, com.)
17:30 Serviti, va rog!
(2009, divertisment)
19:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 16)
20:00 S-a furat un Rembrandt
(sua-engl.-ung., 1995, thrill. act.)
22:00 Cosa Nostra
(sua, 2003, polit.)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3)
01:00 S-a furat un Rembrandt
(sua-engl.-ung., 1995, thrill. act.)
02:30 Cosa Nostra
(sua, 2003, polit.)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS