Digi TV Film: Program TV: 10-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:30 Inkheart
09:30 Fast and furious 4
11:31 Coraline
13:31 State of play
16:02 Yes man
18:00 Appaloosa
20:00 Grand torino
22:01 Fred Claus
00:00 Spacejam
01:32 He is just not that into you
04:01 Duplicity

DigiFilm2

06:00 Yes man
08:01 Grand torino
10:01 Fred Claus
12:00 Kit Kittredge: An american girl
14:01 Duplicity
16:01 17 Again
18:00 Rocknrolla
20:00 Pride and glory
22:30 Fast and furious 4
00:31 Tea with Mussolini
02:30 Inkheart
04:30 Yes man

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 8)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 11)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 11)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 26)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 27)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 10)
18:00 Justitie oarba
(sua, 2005, s, episodul 9)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 9)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22)
21:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 15)
22:00 XIII: Conspiratia
(fra.-can., 2008, f.s. de act.)
23:45 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
01:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 15)
02:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
08:45 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
10:20 Cafeneaua vedetelor
Dennis Hopper
10:45 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
12:30 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
14:00 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (15)
15:25 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
17:35 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
19:15 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
21:00 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
22:40 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
23:00
00:35
00:40 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
02:00
02:05 Orasul sperantei
(sua, 1991, drama) (15)
04:05
04:15 Fata tatei
(engl., 2006, horror) (18)
05:35
05:45 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 1) (15)

HBO

06:00 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
07:25 Patimile
(engl., 2008, s) (12)
08:55 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
10:50 Kaiser Chiefs Live at Elland
12:20 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
13:50 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
15:20 Cronicile din Narnia:Printul Caspian
(engl.-sua, 2008, avent.) (12)
17:50 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
19:40 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
20:00 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
21:55 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
23:45 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 9) (18)
00:40 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.) (15)
02:40 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)
04:35 Misionarul
(sua, 2007, f. doc.) (15)

NationalGeographic

06:00 Titanicul Asiei
(f. doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
08:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
09:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
09:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
10:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
10:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
11:30 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
13:00 Reparatii de top
(s. doc.)
14:00 Pradatori preistorici:Phorusrhacidae
(doc.)
15:00 Rescue Ink
(f. doc.)
16:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
17:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
21:00 Universul stiut: Viteza
22:00 Universul stiut:E cineva acolo?
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 Universul stiut: Viteza
01:00 Universul stiut:E cineva acolo?
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
04:00 Universul stiut
Viteza
05:00 Universul stiut
E cineva acolo?

ProCinema

07:00 Monk
(sua, 2002, s. politist, episodul 16)
07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:30 Teleshopping
(recl.)
08:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
09:15 Pretul celebritatii
Episodul 2
09:45 Liga feminina de baseball
(sua, 1992, com.)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 Dansez pentru tine
(2009, emis. concurs)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 8)
17:00 Bobby, legenda din Edinburgh
(engl., 2005, drama)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
20:00 Dacii
(rom.-fra., 1966, dr. ist.)
22:00 Creatura
(sua, 2001, S.F.)
23:45 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 3)
00:45 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
01:30 Roma
(it.-fra., 1972, drama)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV

ELVIS