Digi TV Film: Program TV: 14-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:01 17 Again
08:02 Appaloosa
10:00 Coraline
12:00 Fred Claus
14:00 Yes man
16:00 Inkheart
18:00 Fast and furious 4
20:00 He is just not that into you
22:30 The boat that rocked
01:00 The bridges of Madison County
03:30 Coraline
05:30 He is just not that into you

Digi Film 2

07:00 Yes man
09:01 He is just not that into you
11:31 Fast and furious 4
13:30 17 Again
15:30 Pride and glory
18:00 Coraline
20:00 Grand torino
22:00 State of play
00:31 Fred Claus
02:30 Duplicity
04:30 Rocknrolla

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 17/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 13) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 15) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 20)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
00:00 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 10) (AP)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
02:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
02:45 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
03:30 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 10) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
08:25 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
08:45 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
10:25 O femeie invizibila
(spa., 2007, drama) (12)
12:05 Cafeneaua vedetelor
Mark Cuban
12:30 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
14:00 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
15:45 Cafeneaua vedetelor
Aaron Eckhart
16:10 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
17:50 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
19:20 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 2)
21:50 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
23:40 Cafeneaua vedetelor
Coppola, Bogdanovich, Jackson, Pollack
01:40 Rulotele terorii
(sua, 2008, horror) (15)
03:15 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (15)
04:45 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (15)

HBO

06:00 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
07:50 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.)
09:25 Asasinarea lui Jesse James
de catre lasul Robert Ford
12:00 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
13:20 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
14:45 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.) (12)
16:20 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
18:05 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.)
21:35 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
23:05 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 2) (15)
23:40 Copil la bord
(sua, 2009, com.) (15)
01:15 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
02:55 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
04:25 Asta e
(rom., 2001, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Infern in Guadalajara
07:00 Bastinasii
(s. doc.) - Spre Marea Britanie
08:00 Viperele
(doc.)
09:00 Arme
Razboinici
10:00 Elicoptere la razboi
Esecul SAS (f. doc.)
11:00 Planeta violenta
(doc.)
12:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Beijing Boom
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Infern in Guadalajara
14:00 Arme
Razboinici
15:00 Elicoptere la razboi
Esecul SAS (f. doc.)
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Bizonul:Supravietuitorul
(doc.)
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - India - Nepal
19:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
20:00 Real?
(s. doc.) - Profileri
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
21:00 Vulturul american
(f. doc.)
22:00 Inginerul castor
(doc.)
23:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
00:00 Vulturul american
(f. doc.)
01:00 Inginerul castor
(doc.)
02:00 Real?
(doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
03:00 Vulturul american
(f. doc.)
04:00 Inginerul castor
(doc.)
05:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2) (reluare)
08:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3) (reluare)
08:30 Mecanicul
(sua, 1972, actiune) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 47)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 48)
15:15 Teleshopping
15:30 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 7)
16:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 11) (AP)
17:15 O femeie excentrica
(sua, 1954, com., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 8)
20:00 Serii fara limite: Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 49)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 50)
22:00 Filmul de 10: Da lovitura si fugi
(sua-jap., 1994, actiune) (15)
00:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 4)
01:00 Da lovitura si fugi
(sua-jap., 1994, actiune) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA
03:30 Apropo TV

ELVIS