Results 1 to 4 of 4

Thread: Era tv kanal shqip nga maqedonia ne 18 grate ovest

 1. #1

  Lightbulb Era tv kanal shqip nga maqedonia ne 18 grate ovest

  Kush ka noi informacion per kete kanal se si mund ta kap ne shqiperi me kane thene se eshte kanal shume i mire.gjith te mirat

 2. #2
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Era tv kanal shqip nga maqedonia ne 18 grate ovest

  Intelsat 901 (18) 11569 H 5775 5/6

 3. #3

  Re: Era tv kanal shqip nga maqedonia ne 18 grate ovest

  me sa po shoh une duhet aparat mpeg 4 se aty po trasmeton.kush ka info a punon ne shqiperi

 4. #4
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Era tv kanal shqip nga maqedonia ne 18 grate ovest

  punon me aparat mpeg4 .jo kaon. dhe eshte free

Similar Threads

 1. 30 ovest
  By filiberto in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 29-11-2009, 19:16:49
 2. Question decoder compatibili 100% con jsc sport+ ai 13est e ai 7 ovest
  By pier73 in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 13-05-2009, 15:39:16
 3. Info Thor 0.8 Ovest - parte Animal Planet HD
  By paolotto in forum Italian / Italiano
  Replies: 5
  Last Post: 24-01-2009, 16:39:10
 4. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 5. Thankyou For These Grate Forum
  By maya650 in forum English (UK)
  Replies: 1
  Last Post: 12-03-2005, 14:34:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •