Digi TV Film: Program TV: 16-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:31 The boat that rocked
09:00 17 Again
11:01 State of play
13:30 Appaloosa
15:31 He is just not that into you
18:00 Grand torino
20:00 Fast and furious 4
22:01 Rocknrolla
00:02 Spacejam
01:31 17 Again
03:30 Grand torino
05:30 Fred Claus

Digi Film 2

07:01 He is just not that into you
09:30 Grand torino
11:31 Fast and furious 4
13:30 The boat that rocked
16:01 Coraline
18:00 Inkheart
20:01 Fred Claus
22:00 Kit Kittredge: An american girl
00:01 Always
02:01 Coraline
04:00 Inkheart

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 12)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 1) (AP)
15:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 28)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 29)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
20:00 Forta intunecata
(sua, 2000, s, episodul 1) (12)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 1) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
00:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 3) (AP)
02:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 4) (AP)
03:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
03:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
09:35 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (12)
12:35 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner I
13:00 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
14:35 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. razb.) (15)
16:25 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner II
16:50 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (12)
18:25 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
21:00 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
23:00 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12)
01:30 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)
03:20 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)

HBO

06:00 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
07:50 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
09:35 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
11:05 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
12:35 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
14:25 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
16:25 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
18:10 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 3) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3) (AP)
21:00 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
22:50 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
01:15 Alien vs. Predator - Requiem
(sua, 2007, actiune) (15)
02:55 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)
05:05 Cand mi-am dat seama
(sua, 2008, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozie in Marea Nordului
07:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - AN 124
08:00 Paradisul serpilor
09:00 Zona mortii
10:00 Cobra regala
(f. doc.)
11:00 Ucigasii de serpi
Bursucii din Kalahari (doc.)
12:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
13:00 Tunel spre o lume pierduta
14:00 Salbaticul Rio
(doc.)
15:00 Vulturul american
16:00 Voiajul uitat al lui Darwin
(f. doc.)
17:00 Bastinasii
(s. doc.) - Spre Marea Britanie
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
19:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - AN 124
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Lockerbie
21:00 Siva Pacifica:Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea 1
22:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) -Inchis in Bali
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Copii extremi
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Lockerbie
02:00 Siva Pacifica:Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea 1
03:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Gange
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) -Inchis in Bali
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Copii extremi

ProCinema

07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6) (reluare)
09:30 Teleshopping
09:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 12) (AP)
10:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 9)
11:15 Descopera Romania
11:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 51)
12:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 52)
12:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
13:00 Entertainment News
(episodul 11) (AP)
14:00 Vacanta
Comedie romantica, SUA, 1938
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 2)
16:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 9)
17:15 Negustorii de copii
(sua, 1994, drama) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 14)
20:00 Poveste de gelozie
(can., 2006, thrill.) (AP)
22:00 12 zile de teroare
(sud afr., 2004, thrill.) (15)
23:45 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 5)
00:45 Poveste de gelozie
(can., 2006, thrill.) (AP)
02:15 12 zile de teroare
(sud afr., 2004, thrill.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA

ELVIS