Digi TV Film: Program TV: 17-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:30 Rocknrolla
08:30 He is just not that into you
11:00 Fred Claus
13:00 Pride and glory
15:30 State of play
18:01 Coraline
20:01 Kit Kittredge: An american girl
22:00 Grand torino

Digi Film 2

07:31 Coraline
09:31 Duplicity
11:31 Grand torino
13:31 Fast and furious 4
15:30 Yes man
17:31 He is just not that into you
20:00 Inkheart
22:00 Appaloosa

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 19/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 9) (AP)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 17) (AP)
15:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 19) (AP)
20:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 22)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 11) (12)
23:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
00:00 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 12) (AP)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 23)
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 11) (12)
02:45 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
03:35 Tabloid
(sua, 2007, s, episodul 12) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Mark Cuban (12)
07:00 Noaptea mea cu Maud
(fra., 1969, drama, a-n) (15)
08:50 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
10:30 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
12:40 Martin si Lewis
(sua, 2002, dram. Bio., col., a-n) (12)
14:15 Ben X
(belg.-hol., 2007, drama) (15)
15:45 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
17:20 Picasso, artist si demon
(sua, 1996, drama) (12)
19:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
21:00 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
23:20 Sherrybaby
(sua, 2006, drama) (15)
00:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 1) (15)
01:50 Elisabeth
(engl., 1998, drama) (15)
03:50 Skinhead
(hol., 2008, drama) (15)
05:15 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.)
07:30 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
09:05 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.)
10:45 Jumper
(sua, 2008, S.F.)
12:10 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.)
13:45 Podul de flori
(ger.-rom., 2008, f. doc.)
15:15 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.)
16:40 Vedetele mele
(fra., 2008, com.)
18:05 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 3)
20:35 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.)
22:10 Californication
(sua, 2007, s, episodul 3)
22:40 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 3)
23:10 Joshua
(sua, 2007, thrill.)
00:50 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.)
02:15 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror)
03:55 Atat de bine!
(sua, 1981, com.)
05:25 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 3)

National Geographic

06:00 Nefertiti si dinastia pierduta
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
08:00 Forta paianjenilor
(f. doc.)
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Furtuni cosmice
11:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
12:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Irlanda - Turcia
13:00 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)Explozie in Marea Nordului
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Furtuni cosmice
16:00 Sharkville
(f. doc.)
17:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
18:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Vietnam - Indonezia
19:00 Curaj
(s. doc.) - Scafandri de meserie
20:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
22:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta
23:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Singapore
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
01:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta
02:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
04:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta
05:00 Curaj
(s. doc.) - Scafandri de meserie

ProCinema

07:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 8) (reluare)
08:15 Nunta de Craciun
(sua, 2000, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8) Sezonul II
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9) Sezonul II
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 14) (AP)
15:15 Teleshopping
15:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 13) (AP)
16:00 Kagemusha
(jap., 1980, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 10)
20:00 Serii fara limite
Supernatural: Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Veronica(sua, 1997, s, episodul 13)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Veronica(sua, 1997, s, episodul 14)
00:00 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
01:00 Ucigasul din Green River
(sua, 2004, dramă) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
03:00 Apropo TV

ELVIS