Digi TV Film: Program TV: 20-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:00 Coraline
08:00 Appaloosa
10:01 17 Again
12:02 Fast and furious 4
14:01 Rocknrolla
16:00 Grand torino
18:00 Fred Claus
20:01 State of play
22:30 The boat that rocked
01:00 Sophies choice
03:30 Fred Claus
05:31 17 Again

Digi Film 2

06:30 Pride and glory
09:00 Fred Claus
11:01 Duplicity
13:01 State of play
15:30 He is just not that into you
18:02 Fast and furious 4
20:00 Grand torino
22:01 17 Again
00:01 The bridges of Madison County
02:30 Pride and glory
05:01 Grand torino

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 21/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 10)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 24)
22:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 22) (AP)
23:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 1) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
02:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 22) (AP)
02:50 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
03:35 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 1) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:20
07:00 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
08:40 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama) (12)
10:20 Vrajit in Tokyo
(jap., 2004, s. com.) (12)
11:45
12:10
12:20 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
13:55
14:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
15:50 Bun venit la Farewell - Gutmann!
(spa., 2008, com.) (12)
17:35 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (12)
19:20 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
23:00 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror) (18) Partea a patra
23:25 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror) (18) Partea a cincea
23:55 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
01:20 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
02:55 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
04:20 Ancheta asupra unui cetatean
(it., 1970, drama) (15)

HBO

06:00 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
08:00 Permis de casatorie
(sua, 2007, com. rom.)
09:30 Fara retineri
(sua- aus., 2007, com.)
11:15 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.)
12:50 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.)
14:40 Regasirea
(sua, 2005, drama)
16:30 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.)
18:05 Made in Hungaria
(ung., 2009, com. muz.)
20:00 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
21:55 Prevenirea
(ger.-fra.-can., 2008)
23:45 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 10)
00:30 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)
02:30 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.)
04:25 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Accident pe pista de decolare
07:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Mai rau ca un pitbul
08:00 Vulpea hollywoodiana
(doc.)
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eol
11:00 Bizonul: Supravietuitorul
(doc.)
12:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - India - Nepal
13:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Accident pe pista de decolare
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
16:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
17:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
18:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
19:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
20:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
21:00 Arme:Masini de lupta
22:00 Elicoptere la razboi
Vanat de talibani (doc.)
23:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Lovitura fatala
00:00 Arme:Masini de lupta
01:00 Elicoptere la razboi
Vanat de talibani (doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
03:00 Arme:Masini de lupta
04:00 Elicoptere la razboi
Vanat de talibani (doc.)
05:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi

ProCinema

07:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10)
07:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11)
08:00 Hello, Dolly!
(sua, 1969, com. muz.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 15) (AP)
14:45 Veronica
(sua, 1997, s, episodul 16)
15:00 Teleshopping
15:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 11)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 15) (AP)
17:00 Domnul Majestyk
(sua, 1974, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 12)
20:00 Serii fara limite: Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 53)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 54)
22:00 Filmul de 10: Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 6)
01:00 Stapanii noptii
(sua, 2002, horror) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
03:00 Apropo TV

ELVIS