Digi TV Film: Program TV: 21-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:31 Fast and furious 4
09:30 Coraline
11:30 He is just not that into you
14:00 Grand torino
16:01 Duplicity
18:01 Rocknrolla
20:01 Appaloosa
22:00 Pride and glory

Digi Film 2

07:01 Duplicity
09:01 State of play
11:30 Fred Claus
13:32 17 Again
15:30 Fast and furious 4
17:31 The boat that rocked
20:00 Coraline
22:01 He is just not that into you

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 22/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 2) (12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 26)
02:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
02:45 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 2) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
Nikki Blonsky/Craig Zadan /Neil Meron (12)
07:00 Bun venit la Farewell - Gutmann!
(spa., 2008, com.) (12)
08:45 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (12)
10:30 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
12:25 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
14:10 Douasprezece scaune
(sua, 1970, com.) (12)
15:45 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
17:55 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
19:25 Pauline la plaja
(fra., 1983, com. rom.) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 2) (15)
21:50 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
23:50 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
01:40 Ariel nu vrea sa moara
(sua, 2008, horror) (18)
03:05 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
03:25 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
05:05 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.)
07:55 Regasirea
(sua, 2005, drama)
09:45 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.)
11:20 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
13:05 Uranya
(it.-gre., 2006, com.)
14:45 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.)
16:35 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
18:05 Ca in America
(ung., 2008, com.)
20:00 Copiii Domnului
(sua, 2007, f. doc.)
21:10 Craciunul
(sua, 2007, drama)
22:40 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 3)
23:15 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.)
00:55 Invazia
(sua, 2007, thrill.)
02:35 Bellamy
(fra., 2009, polit.)
04:25 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
07:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
08:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
09:00 Arme:Masini de lupta
10:00 Elicoptere la razboi
Vanatorul de vulcani (f. doc.)
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Nepal - Vietnam
13:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
14:00 Arme:Masini de lupta
15:00 Elicoptere la razboi
Vanatorul de talibani (f. doc.)
16:00 Uriasii din Denali
(doc.)
17:00 Facocerul
(f. doc.)
18:00 Curse de America
Seniorul debutant
19:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta
20:00 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Atacul cu bomba din Bali
21:00 Regele soparlelor
(doc.)
22:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
23:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
00:00 Regele soparlelor
(doc.)
01:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Atacul cu bomba din Bali
03:00 Regele soparlelor
(doc.)
04:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
05:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Riposta

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12)
08:15 Jumanji
sua, 1996, s, episodul 13)
08:30 Domnul Majestyk
(sua, 1974, actiune) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 1)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 53)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 54)
15:00 Teleshopping
15:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 12)
16:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:30 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 16)
17:00 Viata fara Sonia
(mex., 2003, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 13)
20:00 Serii fara limite: Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 55)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 56)
22:00 Filmul de 10: Elicopter la pamant
(sua, 2001, dr. răzb.) (15)
00:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
01:30 Elicopter la pamant
(sua, 2001, dr. răzb.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV

ELVIS