Digi TV Film: Program TV: 23-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:31 Fred Claus
08:30 Pride and glory
11:00 Fast and furious 4
13:01 Grand torino
15:01 The boat that rocked
17:30 He is just not that into you
20:01 17 Again
22:00 Coraline
00:00 Tea with Mussolini
02:00 Duplicity
04:00 Fast and furious 4

Digi Film 2

06:00 Fast and furious 4
08:01 Coraline
10:01 Rocknrolla
12:01 17 Again
14:01 Fred Claus
16:01 Duplicity
18:01 Fast and furious 4
20:00 Grand torino
22:02 Pride and glory
00:31 Sophies choice
03:00 17 Again
05:01 Fred Claus

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 14)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 2) (AP)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 32)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 33)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14) (AP)
20:00 Forta intunecata
(sua, 2000, s, episodul 3) (12)
21:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 2) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 11) (12)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 7)
00:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 8)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 5) (AP)
01:20 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 17) (12)
02:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 6) (AP)
03:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
03:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
08:45 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (15)
10:10 Cafeneaua vedetelor
Clint Eastwood / Paul Haggis
10:35 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)
12:10 O femeie invizibila
(spa., 2007, drama) (12)
13:50 Elvis Mitchell
Interviuri - Ouentin Tarantino
14:20 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
16:05 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
17:40 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
19:15 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
21:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
23:00 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)
00:50 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
02:15 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
04:15 Casa groazei
(sua, 2007, horror) (15)
05:40 Timp real
(can., 2008, com.) (15)

HBO

06:00 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.)
07:40 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.)
09:15 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.)
10:50 Cronicile din Narnia
(engl.-sua, 2008, avent.)
13:20 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.)
14:55 Poker
(sua, 2008, com.)
16:20 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.)
18:25 Fantana
(sua, 2006, dr. romantic.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 4)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4)
21:00 Votul decisiv
(sua, 2008, com.)
23:00 Sufocare
(sua, 2008, drama)
00:30 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 6)
01:20 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 7)
02:15 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 8)
03:05 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 9)
04:00 Dragoste mare
(sua, 2006, s, episodul 10)
05:00 Real Sex
Unora le place fierbinte

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Zborul TWA 800
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
08:00 Lupul
09:00 Viata printre ursi
(doc.)
10:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
11:00 Fata intunecata a hipopotamilor
(f. doc.)
12:00 Supravietuitori de top
Misterul oamenilor (doc.)
14:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
15:00 Armata din mlastina
16:00 Geniul vikingilor
(doc.) - Invadatori innascuti
17:00 Geniul vikingilor
(doc.) - Victimele succesului
18:00 Sequoia:Anatomia unui urias
(f. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Inghetat in zbor
21:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea a 2-a
22:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Mississippi
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Testul focului
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Inghetat in zbor
02:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea a 2-a
03:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Mississippi
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Testul focului

ProCinema

07:45 Pro Motor
2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4) (reluare)
09:30 Teleshopping
09:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 17)
10:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 14)
11:15 Descopera Romania
11:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 57)
12:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 58)
12:45 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
13:00 Entertainment News
(episodul 12) (AP)
14:00 A fost odata Curly
(sua, 1944, com., a-n) (AP)
15:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 3)
16:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 11)
17:15 Warm Springs
(sua, 2005, drama, col., a-n) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15)
20:00 Iubitul meu android
(sua, 1987, com. SF) (AP)
22:00 Diavolul in rochie albastra
(sua, 1995, thrill.) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 7)
01:00 Oameni obisnuiti
(sua, 2004, drama) (15) (reluare)
02:30 Diavolul in rochie albastra
(sua, 1995, thrill.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS