Digi TV Film: Program TV: 24-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:31 The boat that rocked
10:00 Fast and furious 4
12:01 Coraline
14:00 Grand torino
16:00 Fred Claus
18:00 Fast and furious 4
20:01 Duplicity
22:01 State of play

Digi Film 2

07:30 Grand torino
09:31 Fred Claus
11:32 State of play
14:01 Fast and furious 4
16:01 17 Again
18:00 Duplicity
20:00 He is just not that into you
22:31 Grand torino

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 24/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 13)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 14) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 12) (12)
23:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3) (12)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
01:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 12) (12)
02:45 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3) (12)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Inimile barbatilor
(fra., 2007, com. rom.) (12)
08:55 Vrajit in Tokyo
(jap., 2004, s. com.) (12)
10:20
10:50 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.) (12)
13:30
13:55 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
14:00
15:30 Cafeneaua vedetelor
Clooney / Gibson / Eastwood
15:35
15:55 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
17:05
17:20 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
18:50
19:05 Vrajit in Tokyo
(jap., 2004, s. com.) (12)
19:35
21:00 Fata de luni
(sua, 2005, S.F.) (12)
22:25 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
00:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 2)
01:15 Turbare
(arg.-hol., 2008, drama) (12)
02:40 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15)
04:25 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)

HBO

06:00 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
07:45 Filme si vedete
08:10 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
09:50 Ultimul Mimzy
(sua, 2007, avent.)
11:25 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
13:15 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.) (12)
15:50 Patru prietene
Patru prietene si inca o pereche de blugi
17:50 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 4) (15)
20:30 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
21:45 Californication
(sua, 2007, s, episodul 4) (15)
22:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 4) (AP)
22:45 Resident Evil: Disparitia
(fra.- aus.-ger., 2007, actiune) (18)
00:20 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)
02:10 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
03:50 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 4) (15)
04:20 Intalnire nepotrivita
(sua, 1993, com.) (15)

National Geographic

06:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Singapore
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Ghetarii se topesc!
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
10:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
11:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
12:00 Charley Boorman: Cu orice pret
(f. s. doc.) - Indonezia - Australia
13:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Zborul TWA 800
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
15:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
16:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
17:00 Jurnal explorator
Pradatori in pericol
18:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
19:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant
20:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
22:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
23:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
01:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
02:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
04:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
05:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 8)
08:30 Zbor frant
(sua, 1997, f. de cat.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teleshopping
12:45 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
13:45 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 1)
14:45 Teleshopping
15:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 18) (AP)
15:30 Ghepardul
(it., 1963, dr. razb.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 15)
20:00 Serii fara limite
Supernatural: Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Veronica(sua, 1997, s, episodul 17)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Veronica(sua, 1997, s, episodul 18)
22:00 Filmul de 10
N-am uitat ce-ai facut asta-vara
00:00 Perchezitia
(sua, 2004, drama) (15)
01:30 Revizie Tehnica

ELVIS