Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihm rreth CARDSHARING

 1. #1

  Ndihm rreth CARDSHARING

  per ata te cilet kan njuhuri rreth Serverave Cardsharing
  p.sh
  1. Nese hyn 2 Persona me te njejten USER NAME DHE PASSWORD.
  Ai qe e ka SERVERIN do ti dal se kan hyr 2 persona me te njejten USERNAME DHE PASSWORD
  2. dhe cfar te dhena mer prej DREAMBOX-it tim qe i dergon ne SERVER
  Ju lutem ndihm

  Moderatora me falni nese kam postuar ne vend te gabuar

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Ndihm rreth CARDSHARING

  Quote Originally Posted by problemi View Post
  per ata te cilet kan njuhuri rreth Serverave Cardsharing
  p.sh
  1. Nese hyn 2 Persona me te njejten USER NAME DHE PASSWORD.
  Ai qe e ka SERVERIN do ti dal se kan hyr 2 persona me te njejten USERNAME DHE PASSWORD
  2. dhe cfar te dhena mer prej DREAMBOX-it tim qe i dergon ne SERVER
  Ju lutem ndihm

  Moderatora me falni nese kam postuar ne vend te gabuar

  1. nese dy persona hyn me te njejten user\pass serveri e kupton sepse ndryshojne ip, plus edhe nuk punojne sepse po u futen ne te njejten kohe linja nuk punon sepse nuk din kujt ti japi sinjalin te parit apo te dytit.

  2. te dhenat qe shikon serveri, jane te gjitha, biles shikon edhe cfare kanali po shikon ne ate moment, pra shikon, ip, vendin nga po lidhesh dhe kanalin qe po shikon, sa ecm ke harxhuar dmth sa shume ke pare gjate muajit etj.

  3. je jashte teme, sapo te kem kohe se nuk jam ne shpi, do te spostoj tek tema e cardsharing sepse egziston nje e tille, ose mund ta beje ndonje nga staffi gjithashtu.

Similar Threads

 1. New ndihm rreth- Digi tv nuk po e mar vesh aspak
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 15-10-2009, 11:30:57
 2. Info Deshta T'ju ves diqka Rreth JSC.
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 03-03-2009, 20:15:24
 3. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 22:33:01
 4. [Ndihem] Rreth Thor'avė
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 14-02-2009, 22:37:00
 5. rreth diseqc
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 29-04-2008, 12:31:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •