Digi TV Film: Program TV: 26-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:01 Coraline
08:00 Rocknrolla
10:00 Duplicity
12:00 Fast and furious 4
14:02 Fred Claus
16:01 Grand torino
18:00 17 Again
20:01 State of play
22:30 The boat that rocked
01:01 Sophies choice
03:30 Duplicity
05:30 State of play

Digi Film 2

08:01 Fred Claus
10:00 Fast and furious 4
12:01 Grand torino
14:02 17 Again
16:00 Rocknrolla
18:00 Coraline
20:00 The boat that rocked
22:30 Fast and furious 4
00:31 The bridges of Madison County
03:30 Fred Claus
05:30 17 Again

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 26/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
10:00 Eli Stone
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 15)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
23:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
01:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner I (12)
07:00 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
08:35 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (12)
10:20 Ambitie
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
10:35 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
12:20 Capitanul Abu Raed
(2007, dramă) (12)
14:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
16:10 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (12)
17:55 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
19:25 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
21:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
22:40 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
00:25 Elisabeth
(engl., 1998, drama) (15)
02:25 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama) (15)
03:45 Marele Ouinn
(sua, 1989, polit.) (12)
05:20 Benzile Anderson
(sua, 1971, polit.) (12)

HBO

06:00 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.) (12)
08:35 Patru prietene
Patru prietene si inca o pereche de blugi
10:30 Wall- E
(sua, 2008, f. doc.)
12:05 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
13:30 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
15:10 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
16:45 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
18:35 Patimile
(engl., 2008, s) (12) Prima parte
20:00 Ioana d Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)
22:40 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 7) (15)
23:55 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
01:00 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
03:25 Ioana d Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
07:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
08:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
10:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
11:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
12:00 Curse de America
Cursa lui Montoya
13:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Gare de Lyon
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
15:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
16:00 O viata cu balene
(f. doc.)
17:00 Rechini de Alaska
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Barajul Hoover reinventat
20:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata
20:30 Clipe de cosmar
Hotelul prabusit din Singapore
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
23:00 Elicoptere in razboi
Duel in desert (doc.)
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
02:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata
02:30 Clipe de cosmar
Hotelul prabusit din Singapore
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Mineralierul
05:00 Megastructuri
Barajul Hoover reinventat

ProCinema

06:00 Apropo TV
07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5) (reluare)
08:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6) (reluare)
08:45 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 15)
09:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 8) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 2)
15:15 Teleshopping
15:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:00 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 19) (AP)
16:30 Sirena de pe Mississippi
(fra.-it., 1969, dr. romantic.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 16)
20:00 Serii fara limite
Supernatural: Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 19) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1997, s, episodul 20) (AP)
22:00 Filmul de 10
Impostorul (sua, 2004, drama) (15)
23:45 Luna
(it., 1979, dramă) (15)
02:30 Impostorul
(sua, 2004, drama) (15) (reluare)
04:00 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV

ELVIS