Digi TV Film: Program TV: 28-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:30 Fast and furious 4
09:32 State of play
12:00 Coraline
14:00 Grand torino
16:00 Duplicity
18:00 Fred Claus
20:01 Coraline
22:01 Rocknrolla

Digi Film 2

06:01 Grand torino
08:01 Duplicity
10:01 Fred Claus
12:00 Rocknrolla
14:00 Spacejam
15:30 17 Again
17:31 The boat that rocked
20:02 Fast and furious 4
22:01 State of play

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 27/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 16)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
22:00 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 9)
23:00 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
01:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 5) (AP)
02:00 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 9)
02:45 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
08:40 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
10:15 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (15)
11:40 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
13:15 Cafeneaua vedetelor
Oliver Stone (12)
13:40 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
15:55 Familia adoptiva
(sua, 1989, drama) (12)
17:35 Ben X
(belg.-hol., 2007, drama) (15)
19:05 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 3)
21:50 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
23:45 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.) (12)
00:05 Spaima si scarba in Las Vegas
(sua, 1998, drama) (18)
02:00 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
03:40 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 1) (18)
04:30 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 2) (18)
04:55 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 3) (18)
05:20 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 4) (18)
05:45 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 5) (18)

HBO

06:00 Cronicile din Narnia
Printul Caspian (engl.-sua, 2008, avent.)
08:25 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
09:50 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
11:40 Patimile
(engl., 2008, s) (12) Partea a doua
13:10 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
14:55 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
16:40 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
18:20 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
20:00 Dezastru in China
(sua, 2009, f. doc.) (15)
20:45 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
22:35 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 4) (15)
23:10 Femeile din umbra
(fra., 2008, dr. ist.) (15)
01:05 Lilieci: Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)
02:30 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
04:00 Poison Ivy
Societatea secreta (sua-can., 2008, thrill.)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
07:00 Bastinasii
(s. doc.) - Intalnire speciala
08:00 Cele 7 secrete ale Africii
(doc.)
09:00 Arme: Guri de foc
10:00 Elicoptere in razboi
Duel in desert (doc.)
11:00 Vulturul american
(f. doc.)
12:00 Curse de America
Intoarcerea americanilor
13:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
14:00 Arme: Guri de foc
15:00 Elicoptere in razboi
Duel in desert (doc.)
16:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
17:00 Fortele aeriene pasaresti
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
19:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente
20:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
21:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
22:00 Megavulcanul din Hawaii
(f. doc.)
23:00 Elicoptere in razboi
Vanat de talibani (doc.)
00:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
01:00 Megavulcanul din Hawaii
(f. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
03:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
04:00 Megavulcanul din Hawaii
(f. doc.)
05:00 Rescue Ink
(f. doc.) - Fara menajamente

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9) (reluare)
08:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10) (reluare)
08:30 Vremuri fericite
(chi., 2000, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 59) (AP)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 60) (AP)
15:15 Teleshopping
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 4)
16:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 21) (AP)
17:15 Craciunul lui Karroll
(sua, 2004, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 18)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2003, s. politist, episodul 10) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 61)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 62)
22:00 Filmul de 10
Incredere fatala (sua, 2001, thrill.) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
01:00 Incredere fatala
(sua, 2001, thrill.) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
03:00 Apropo TV

ELVIS