Digi TV Film: Program TV: 29-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:00 Rocknrolla
08:01 Spacejam
09:30 Coraline
11:30 Grand torino
13:30 Fast and furious 4
15:31 State of play
18:00 17 Again
20:01 Duplicity
22:01 The boat that rocked
00:31 City of angels
02:31 Coraline
04:30 17 Again

Digi Film 2

07:30 Fast and furious 4
09:30 17 Again
11:30 The boat that rocked
14:00 Duplicity
16:00 Fred Claus
18:01 Fast and furious 4
20:01 Grand torino
22:00 Coraline
00:00 The bridges of Madison County
02:30 Fast and furious 4
04:31 Fred Claus

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 28/84)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 17)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:05 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
17:55 Zoom
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 5) (AP)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 7)
23:40 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 7)
00:20 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
01:20 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6) (AP)
02:20 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 7)
03:45 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 7)
04:20 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
05:00 Promo

Cinemax

06:15 Cafeneaua vedetelor
Kevin Costner II (12)
07:00 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
08:45 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
11:00 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
12:25 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.) (12)
15:35 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
17:30 Bun venit la Farewell
Gutmann! (spa., 2008, com.) (12)
19:15 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
21:00 Petrecerea uratelor
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
22:35 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.) (15)
00:25 Cosmarul de pe Elm Street 5
(sua, 1989, thrill., col., a-n) (15)
01:55 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
02:15 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
03:45 Expirat
(sua, 2007, com.) (15)
05:30 Skinhead
(hol., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
07:45 Magie in New York
(sua, 2007, com. de fam.)
09:30 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
11:10 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
11:30 Nancy Drew
(sua, 2007, avent.) (12)
13:10 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
14:45 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
16:15 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
17:35 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 12) (18)
23:00 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
00:30 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)
02:25 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)
04:00 In valea terebintilor
(sua, 2007, drama) (15)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
07:00 Curaj
(s. doc.) - Oameni de vant
08:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
09:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
10:00 Megavulcanul din Hawaii
(f. doc.)
11:00 Jurnal explorator
Pradatori in pericol
12:00 Curse de America
Villeneuve si Franchitti
13:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozia din Puerto Rico
14:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
15:00 Megavulcanul din Hawaii
(f. doc.)
16:00 Ursul
(doc.)
17:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling(jap., f. doc.)
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - In inima junglei
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
20:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Campul magnetic
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
23:00 Elicoptere in razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Campul magnetic
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
02:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Campul magnetic
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul

ProCinema

07:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11) (reluare)
08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12) (reluare)
08:30 Craciunul lui Karroll
(sua, 2004, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13)
11:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 14)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 61) (AP)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 62) (AP)
15:15 Teleshopping
15:30 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 18)
16:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Pana cand moartea ne va desparti
(sua, 2006, s. com., episodul 22) (AP)
17:15 Safari
(engl., 1956, avent.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 19)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2003, s. politist, episodul 11) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 63)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 64)
22:00 Filmul de 10
Furie ucigasa (sua, 1982, actiune) (15)
00:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 5) (12)
01:00 Furie ucigasa
(sua, 1982, actiune) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA

ELVIS