Results 1 to 3 of 3

Thread: Echolink motor off !!!

 1. #1
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Exclamation Echolink motor off !!!

  Aparati ECHOLINK (ali c) nuk punon motori (disecq 1.2).

  Me keto softet e fundit kam vene re qe nuk punon motori (disecq 1.2) nga nje satelit tek tjetri duhet te hysh gjithmon ne menu qe te levize motori !

  A kane dhe te tjeret ket problem?

 2. #2

  Re: Echolink motor off !!!

  Quote Originally Posted by miri01 View Post
  Aparati ECHOLINK (ali c) nuk punon motori (disecq 1.2).

  Me keto softet e fundit kam vene re qe nuk punon motori (disecq 1.2) nga nje satelit tek tjetri duhet te hysh gjithmon ne menu qe te levize motori !

  A kane dhe te tjeret ket problem?
  Po, ashtu eshte vete softi, ske ci ben.

 3. #3
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0

  Re: Echolink motor off !!!

  Quote Originally Posted by elton204 View Post
  Po, ashtu eshte vete softi, ske ci ben.
  Nje zgjidhje duhet ta kete por ka kohe qe sjam marre me keto pune

Similar Threads

 1. Info ab sat e motor
  By robyfran in forum Italian / Italiano
  Replies: 18
  Last Post: 30-06-2009, 23:04:20
 2. help with motor
  By mosstest in forum Humax
  Replies: 0
  Last Post: 09-03-2009, 21:04:32
 3. pas de son sur motor tv
  By aigle74 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 20-08-2007, 05:20:33
 4. Dirrérence entre echolink 700 ordinaire et echolink 700 Plus
  By anassmix in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 18-08-2007, 01:20:29
 5. Motor Sat
  By qjack in forum Spanish / Español
  Replies: 3
  Last Post: 27-12-2005, 22:04:50

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •