Digi TV Film: Program TV: 30-01-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:31 State of play
09:00 Sophies choice
11:31 Fast and furious 4
13:31 The boat that rocked
16:01 17 Again
18:00 Grand torino
20:00 Fast and furious 4
22:01 Fred Claus
00:00 Always
02:00 Fighting
04:01 Grand torino

Digi Film 2

06:30 Grand torino
08:30 Duplicity
10:30 17 Again
12:31 Fred Claus
14:30 Spacejam
16:00 Fighting
18:02 Rocknrolla
20:00 Coraline
22:01 State of play
00:30 Fast and furious 4
02:31 17 Again
05:01 Tea with Mussolini

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 16) (AP)
12:00 Jake 2.0
(sua, 2003, s. avent. SF, episodul 16)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 4) (AP)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 37)
17:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
20:00 Forta intunecata
(sua, 2000, s, episodul 5) (12)
21:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 3) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 12) (12)
23:00 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 9)
00:00 CSI:New York-Criminalisti
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 10)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 7) (AP)
02:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 8) (AP)
03:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15) (AP)
03:45 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Furios si iute
Tokyo Drift (sua, 2006, actiune) (12)
08:40
10:10 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
12:20 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
13:45 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
15:35 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
17:20 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
19:20 Furios si iute
Tokyo Drift (sua, 2006, actiune) (12)
21:00 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
23:00 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (15)
00:40 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)
02:15 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
03:40 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
05:20 Un prieten mortal
(sua, 1986, horror) (18)

HBO

06:00 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
07:50 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
09:20 Pe platourile de filmare
09:50 Made in Hungaria
(ung., 2009, com. muz.) (12)
11:45 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
14:00 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
15:55 Fata galbena care rade
Drama, Romania, 2008
16:15 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
18:10 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 5) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4) (15)
21:30 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.) (12)
23:05 Adolescenti normali
(sua, 2007, drama) (15)
00:40 Resident Evil: Disparitia
(fra.- aus.-ger., 2007, actiune) (18)
02:15 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
04:00 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Rechinul-vaca
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) In nordul arctic
10:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
11:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
12:00 Colonia din iad
(doc.)
13:00 Insula Pastelui
(doc.)
14:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
15:00 Inginerul castor
(doc.)
16:00 Marine One
Elicopterul lui Obama
17:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
18:00 Megauzine
(s. doc.) - Ferrari
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Oita Dome
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Cine-i pilotul?
21:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Rendille
22:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
01:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Cine-i pilotul?
02:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Rendille
03:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Nil
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme

ProCinema

07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 14) (reluare)
09:30 Teleshopping
09:45 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 19)
10:45 Descopera Romania
11:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 63) (AP)
11:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 64) (AP)
12:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:30 Entertainment News
(episodul 13) (AP)
13:30 Safari
(engl., 1956, avent.) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 4)
15:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 13)
16:45 De la noua la cinci
(sua, 1980, com.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17)
20:00 Priviri ucigatoare
(sua, 1996, drama) (12)
22:00 Marea si dragostea
(jap., 2002, com., col., a-n) (15)
00:30 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 9)
01:30 Marea si dragostea
(jap., 2002, com., col., a-n) (15)
03:30 Lumea PRO CINEMA

ELVIS